BAŞKAN ÇALIŞKAN SİVİL TOPLUM PLATFORMU ÜYELERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN ÇALIŞKAN SİVİL TOPLUM PLATFORMU ÜYELERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Başkan Çalışkan ” Birlik ve Beraberlik İçerisinde Daha Güzel İşler Yapacağız”

 

Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Karaman Belediyesi ve AK Parti İl Teşkilatı tarafından düzenlenen ” Şehir Buluşmaları” programının ilkinde Sivil Toplum Kuruluşları Platformu üyeleri ile bir araya geldi.

Düzenlenen toplantıya, AK Parti İl Başkanı Mehmet Er, AK Parti Karaman Milletvekili Recep Konuk, Karaman Sivil Toplum Kuruluşları Platformu Başkanı Yunus Özdemir, Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Başkan Yardımcıları Abdullah Bağırgan, Duran Kabaağaç ve çok sayıda Sivil Toplum Kuruluşları Platformu üyesi katıldı.

Programda ilk olarak konuşan araman Sivil Toplum Kuruluşları Platformu Başkanı Yunus Özdemir ” Karaman Belediyesi’ne ve AK Parti Teşkilatına böylesine bir program düzenlediklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Ülke olarak malumunuz çok önemli bir süreçten geçiyoruz. Birbirimize bu süreçlerde daha sıkı sarılmalıyız. İçinde bulunduğumuz sıkıntıları ancak bu şekilde aşabiliriz. Allah içeride ve dışarıda hainlere karşı verdiğimiz mücadelede bizleri muvaffak eylesin. Diğer yandan şehrimizde önemli yatırım ve hizmetler gerçekleşiyor. Şehrimizin gelişmesi, ülkemizin büyümesi için hepimiz taşın altına elimizi koyuyoruz, koymalıyız. Bu noktada memleket adına hizmet veren gayret gösteren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

AK Parti İl Başkanı Mehmet Er yaptığı selamlama konuşmasında; ” Düzenlemiş olduğumuz bu Şehir Buluşmaları toplantıları ile şehrimizdeki bütün kurum, kuruluş ve STK lar ile sık sık bir araya gelerek istişarelerde bulunacağız” dedi.

AK Parti Karaman Milletvekili Recep Konuk ise yaptığı konuşmada; ” Belediyemiz gerçekten şehrin büyümesi ve gelişmesi adına mükemmel yatırım ve hizmetler gerçekleştiriyor. Alana çıktığımız zaman bunu daha da net görüyoruz. Şehrin her köşesinde farklı bir proje farklı bir çalışma sürüyor. Bu noktada Belediye Başkanımıza ve belediye çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Yapılan bu hizmetleri vatandaşlarımıza çok iyi anlatmamız lazım. Düzenlediğimiz bu toplantılar bu noktada çok önemli. Gerek istişare açısından gerekse yapılan bu hizmetlerin daha etkin hale getirilerek sağlıklı bir şekilde vatandaşlarımıza anlatılması açısında bu toplantılar son derece önemli.” dedi.

Toplantının devamında Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan belediye tarafından son dönemde gerçekleştirilen yatırım ve hizmetleri anlattı. 4 yıl boyunca bir çok yatırım ve hizmeti Karaman’a kazandırdıklarını ifade eden Başkan Çalışkan; ” Tüm bu hizmetleri başarılı bir şekilde hayata geçirmemiz birlik ve beraberlik içerisinde olmamız sayesindedir. Türkiye’de birlik ve beraberlik içerisinde hareket edebilen, bu beraberliği hizmet olarak vatandaşa yansıtabilen örnek illerden birisiyiz. Göreve geldiğimiz günden bu yana toplumumuzun her kesimi ile sürekli istişare içerisinde olduk. Proje ve hizmetlerimize bu istişarelerden çıkan sonuçlarla yön ve şekil verdik. Bu güzel hizmetleri belediye olarak tek başımıza yapmamız mümkün değil. Hepimizin taşın altına elini koyması ile bu güzel hizmetleri gerçekleştirebiliyoruz. Bugüne kadar ülkemizin ve milletimizin menfaatine hizmet eden gelmiş geçmiş bütün herkese teşekkürler ediyorum. Şehrimizin büyümesi, gelişmesi için destek olan başta Cumhurbaşkanımıza, Başbakanımıza, Bakanlarımıza, Milletvekillerimize, daha önce görev alan emek veren gayret gösteren tüm belediye başkanlarımıza, bizlere güvenen ve her zaman destek olan tüm vatandaşlarımıza gönülden teşekkürlerimi sunuyorum. İnşallah biz bu birlik ve beraberlik içerisinde daha güzel işler yapacağız.” dedi.

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN ASİSTANI
           

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir