Özaltun, iyi gününde de kötü gününde de hemşerileriyle, çalışanlarının yanında

Özaltun, iyi gününde de, kötü gününde de hemşerilerinin,çalışanlarının yanında

 

Beyşehir’de mahalle mahalle gezerek, sık sık çat kapı yaptığı ev ziyaretleriyle ön plana çıkan İlçe Belediye Başkanı Murat Özaltun, kendi kurumunda çalışan Belediye personelini de unutmuyor.

Belediye Başkanı Murat Özaltun, kendisine eşlik eden bazı meclis üyeleri ve AK Parti İlçe Teşkilatı yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Beyşehir Belediyesi çalışanlarının evlerini ziyaret etti.

Gece gündüz demeden, mesai mevhumu gözetmeden çalışarak Beyşehir’e hizmet eden Belediye çalışanlarını evlerinde ziyaret ederek yaşadığı sevince ortak olan, üzüntüyü paylaşan Başkan Özaltun, yeni doğan bebeği olan ailelere de “yaşı uzun olsun” diyerek hediye paketlerini veriyor.

Dün akşam gerçekleştirdiği ev ziyaretlerinin ardından açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Murat Özaltun, gündüz mesai saatleri içerisinde Beyşehirliler’e hizmet ederken, mesai dışı olan akşam saatlerinde ise çat kapı yaptıkları ev ziyaretleri ile toplumun her kesimiyle biraraya gelmeye büyük özen gösterdiklerini söyledi.

Beyşehir’de yaşayan hemşerilerini gerek cenazesi olduğunda, gerekse sevinç yaşadığı günlerinde yalnız bırakmamak onların hem sevincine ortak olmak, hem de yaşadığı acıları paylaşmak adına bu ziyaretleri yaptıklarını anlatan Özaltun, bu ziyaretlerde birebir görüştükleri vatandaşların varsa taleplerini de dinleyerek yerine getirmenin gayreti içerisinde olduklarını dile getirdi.

Bu çerçevede ziyaretler gerçekleştirirken Beyşehir’e hizmet eden Belediye çalışanlarını da unutmadıklarını vurgulayan Özaltun, şunları kaydetti:

“Bugün de dünyaya gözlerini yeni açan bebekleri olan ve yakınlarını kaybeden bazı Belediye çalışanlarımızı evlerinde ziyaret ettik. Sağolsunlar, bize bu ziyaretimizde belediye meclis üyelerimiz ile AK Parti İlçe Teşkilatı’ndan yönetim kurulu üyelerimiz de eşlik etti. Beyşehirli hemşerilerimize, çalışan yaklaşık 300 personelimizle hizmet ediyoruz. Neticede bu hizmetler bir insan kanalıyla, çalışanımız kanalıyla oluyor. Bu çalışanlarımız Belediyede çalıştıklarının bilincinde, büyük bölümü 7/24 esasına göre mesai yürütüyor. Dolayısıyla ailesinden, çoluğundan çocuğundan uzak kalarak hemşerilerimize hizmet ediyorlar. Bu anlamda, bebeği olan çalışanlarımıza bu ziyaretlerle ‘yaşı uzun olsun’ diyerek, hediyesini veriyoruz. Yakınlarını kaybeden çalışanlarımıza ise başsağlığı temennisinde bulunuyoruz. İyi günde de kötü günlerinde de yanlarında olmaya devam ediyoruz. Aynı şekilde,ilçemizde yaşayan tüm hemşehrilerimiz için de yetişebildiğimiz ölçüde çeşitli vesilelerle  sık sık bu tür ev ziyaretlerini yapmaya çalışıyoruz. Sürekli olarak vatandaşlarımızın arasında, ilçemize güzel hizmetler etmenin kıvancını yaşıyoruz.”

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN ASİSTANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir