“Türk bayrağı” temalı fotoğraf yarışması sonuçlandı

Beyşehir ilçesinde, sosyal medya aracılığıyla sanal ortamda düzenlenen “Türk bayrağı” temalı fotoğraf yarışması sonuçlandı.

Beyşehir Belediyesi ile Beyşehir Kültür ve Turizm Derneği bünyesinde faaliyet gösteren yaklaşık 25 bin üyesi bulunan Beyşehir Fotoğraf Kulübü işbirliği ile sanal ortamda düzenlenen fotoğraf yarışmasında dereceye giren isimler belirlendi.

Beyşehir Belediye Başkanlığı’ndan konuyla ilgili yapılan açıklamada, düzenlenen fotoğraf yarışması ile ilgili bilgiler verildi.

Yarışma duyurusunun yapılmasının ardından bu kapsamda Beyşehir Fotoğraf Kulübü’nün ilgili sayfasında 615 Türk bayrağı temalı fotoğraf paylaşımının yapıldığı belirtilerek, “Sanal ortamda gerçekleştirilen, Zeytin Dalı Operasyonu’na da denk gelen süreçte düzenlenen yarışmaya o kadar çok ilgi oldu ki, sınır bölgelerimizde bulunan hudut karakollarımızdan da çektikleri Türk bayraklı fotoğraflarla katılan askerlerimiz oldu. Yarışma sonrasında, ilk 20 fotoğraf kulüp yöneticilerimiz tarafından belirlendi. Ardından bu 20 fotoğraf tüm kulüp üyelerinin oylamasına sunuldu. Sonrasında en çok beğeni alan ilk 10 fotoğraf tesbit edildi. Yarışma sonunda dereceye giren isimlere sürpriz hediyeler verilecek.Ayrıca Beyşehir Belediye Başkanımız Sayın Murat Özaltun’un talimatı doğrultusunda, yarışmaya dahil olan tüm katılımcılarımıza ise Türk bayrağı hediye edilmesi kararlaştırılmış olup, ilgililere bayrakları ise Beyşehir Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ile Sosyal Kültür İşleri Müdürlüğü aracılığıyla teslim edilmeye başlanmıştır.”denildi.

Öte yandan, yarışmada en çok beğeni alarak dereceye giren isimler şöyle oldu:

  1. Ender Kuşbaşı
  2. Mustafa Ünal
  3. Ahmet Çatman
  4. Fatih Kocamaz
  5. Ali Yaşar
  6. Bayram Kabadayı
  7. Öznur Zulal
  8. Oğuzhan Erdoğan
  9. Umut Bozkır
  10. Gülten Yıldız

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN ASİSTANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir