TURUNÇLU- AŞAĞIOKÇULAR’A BETON ASFALT

TURUNÇLU- AŞAĞIOKÇULAR’A BETON ASFALT

Defne Belediyesi, hava koşullarının iyi olduğu her anı değerlendiriyor; ilçe genelinde sürdürdüğü beton asfalt çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Defne Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen beton asfalt çalışmaları hız kazandı.

Bu hafta Turunçlu ve Aşağıokçular Mahallelerinde çalışan ekipler, asfalt öncesi kazı ve zemin iyileştirme uygulamalarının tamamlanması ile birlikte beton asfalt döküm çalışmaları gerçekleştirdiler.

Hava şartlarının güzel olduğu süre boyunca çalışmalarına ara vermeden devam edecekleri bilgisini veren ekipler, tüm personelleriyle sahada olacaklarının altını çizdiler.

Yer ve bölge ayırt etmeksizin, ihtiyaç olan her noktaya ulaşmaya çalıştıklarını ifade eden ekipler, beton asfalt çalışmalarında Turunçlu ve Aşağıokçular Mahallelerinin ardından bir sonraki durağın Yeşilpınar Mahallesi olduğunu duyurdular.

Defne’nin ve Defnelilerin yıllardır süregelen yol problemlerini kalıcı çözümlerle çözme hedefinde olduklarını ve çalışmalarını bu yönde planladıklarını belirten ekipler, Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman’ın talimatları doğrultusunda yüksek standartlı yolları halkla buluşturmak için tüm ekiplerce seferber olduklarını ifade ettiler.

MUHTARLARDAN TEŞEKKÜR

Turunçlu Mahalle Muhtarı Muhsin Demirel ve Aşağıokçular Mahalle Muhtarı Hüsameddin Uzun, beton asfalt uygulamalarının tamamlandığı bölgelerin oldukça estetik ve konforlu hale gelmesinden ötürü memnun olduklarını dile getirerek, alt yapı ve üst yapı hizmetlerinin eş güdümle yürütüldüğü yol çalışmalarında ki kalite ve titizlik için Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman ve ekibine teşekkür ettiklerini dile getirdiler.

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN ASİSTANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir