RUMELİ BALKAN DERNEĞİNDEN ADNAN BAŞKANA ANLAMLI TEŞEKKÜR…

RUMELİ BALKAN DERNEĞİNDEN ADNAN BAŞKANA ANLAMLI TEŞEKKÜR…

Torbalı Rumeli Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği yönetim kurulu üyelerinden oluşan bir heyet Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez’i ziyaret ederek, sivil toplum örgütlerine verdiği önem ve kentteki hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi verdi.

Torbalı Rumeli Balkan Göçmenleri Kültür Ve Dayanışma Derneği Başkanı Kerim Serbest, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Terzioğlu, Yusuf Hacıoğlu, Zeynel Bavuk ve Mükerrem Bayraktaroğlu’ndan oluşan heyet, Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez’i ziyaret etti.  İlçenin öncelikli sorunlularıyla ilgili olarak yapılan karşılıklı istişarelerden sonra,  dernek yönetimi tarafından başkan Görmez’e teşekkür plaketi verildi. Torbalı Rumeli Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Kerim Serbest; “Kapısı vatandaşa hep açık. Sivil toplum örgütlerine, derneklere önem veren belediye başkanımızı yeni yönetim olarak hem ziyaret etmek istedik, hem de ilçemizde yaptığı yatırımlardan, hizmetlerden, hayata geçirdiği projelerden dolayı  bir anı plaketi takdim ederek, yatırımları için  teşekkür etmek istedik” dedi.

TORBALI ÇOK BÜYÜDÜ, STK’LARA DA BÜYÜK SORUMLULUKLAR DÜŞÜYOR.

Torbalı’nın İzmir’in en hızlı gelişen, büyüyen ilçesi olduğunu, 4 yılda iki kat büyüdüğünü, her yıl 10 binin üzerinde vatandaşımızın burada yaşamayı tercih ettiğini belirten Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez; ”Bu büyümenin sosyal yansımaları var.  Derneklerimiz, hayır kuruluşlarımız, sivil toplum teşkilatlarımız ilçemizin aynı zamanda tanıtım elçileridir.  Bizimde rehberlerimizdir.  Projelerimizin, yatırımlarımızın çalışmalarımızın performansının en iyi onlar bilir, gözlemler. Görüşleri, tespitleri bizim için değerlidir ” şeklinde konuştu.

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN ASİSTANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir