DEFNE BELEDİYESİ’NDEN GÜMÜŞGÖZE’YE YENİ PARK

DEFNE BELEDİYESİ’NDEN GÜMÜŞGÖZE’YE YENİ PARK

Defne Belediyesi, kurulduğu günden bu yana üzerinde hassasiyetle durduğu yeşil alan ve park yapımı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Defne Belediyesi Park Bahçe Müdürlüğünce gerçekleştirilen yeni park çalışmaları ile Defne’de park sayısı her geçen gün yükselmeye devam ediyor.

Son olarak Gümüşgöze Mahallesi’nde yeni park yapım çalışmalarına start verdiklerini duyurun ekipler, tamamladıkları toprak dolgusu işlemlerinin ardından beton dökümüne geçtikleri bilgisini verdiler.

Oyun grubu montajı ve çevre düzenleme çalışmalarının ardından parkın kullanıma hazır hale geleceğini belirten ekipler; her mahalleyi parkla buluşturmayı hedeflediklerini belirterek: “Çocuklarımız için modern ve güvenli oyun gruplarının yer alacağı, vatandaşlarımızın yürüyüş yapıp, dinlenme alanlarında yeşilin tadını çıkarabilecekleri parklar yapmak adına aralıksız çalışıyoruz. İhtiyaç önceliğine göre tespit ettiğimiz bölgelerde yapımına başladığımız parklarımız ile çocuklarımızın yüzünü güldürüp, vatandaşlarımızın beğenisini kazanmak en büyük hedefimizdir.” sözlerine yer verdiler.

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN ASİSTANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir