BAŞKAN FADILOĞLU’NDAN ŞEHR-İ AYINTAB-I CİHAN SOHBETİNE DAVET

BAŞKAN FADILOĞLU’NDAN ŞEHR-İ AYINTAB-I CİHAN SOHBETİNE DAVET

 

-ANTEP HARBİNİN BİLİNMEYENLERİ KONUŞULACAK

Şehitkamil Belediyesi tarafından, “Şehitkamil’de Şehr-i Ayıntab-ı Cihan”, ‘Antep Harbinin Bilinmeyenleri ve Konuşulmayanları’ konulu sohbet programı düzenlenecek.  Programa konuşmacı olarak katılacak olan Prof. Dr. Halil İbrahim Yakar, yaklaşık 250 resim ve belge ile Antep harbi öncesinde başta Amerika olmak üzere İngiliz ve Fransızların planları ve hazırlıklarının detaylarını anlatacak.

Şehitkamil Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezinde 7 Şubat saat 19.00’da düzenlenecek olan “Şehitkamil’de Şehr-i Ayıntab-ı Cihan” üzerine sohbetler programının moderatörlüğünü Asım Mıhçıoğlu yapacak. Etkinliğe konuşmacı olarak katılacak olan Prof. Dr. Halil İbrahim Yakar, Antep’e ‘gazilik’ unvanının verilişinin 97. yıldönümü dolayısıyla düzenlenen ‘Antep Harbinin Bilinmeyenleri ve Konuşulmayanları’ konulu sohbet programında katılımcıları bilgilendirecek. Prof. Dr. Yakar, ayrıca yaklaşık 250 resim ve belge ile Antep harbi öncesinde başta Amerika olmak üzere İngiliz ve Fransızların planları ve hazırlıklarının detaylarını katılımcılara anlatacak.

TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR

Tüm Gazianteplileri düzenlenecek etkinliğe davet eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, “Tarihimize ışık tutmak amacıyla düzenli aralıklarla gerçekleştirdiğimiz ‘Şehitkamil’de Şehr-i Ayıntab-ı Cihan’ sohbet programlarının bu haftaki konusu Antep’imize gazilik unvanı verilişinin 97. yıldönümüne bağlı belirlenen konular olacak. Şehitkamil Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezinde 7 Şubat saat 19.00’da düzenlenecek olan programa tüm halkımız davetlidir” dedi.

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN ASİSTANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir