Yarıyıl tatili Bornova’da bir başka güzel geçti

Yarıyıl tatili Bornova’da bir başka güzel geçti

Bornova Belediyesi Çocuk Kulübü üyeleri, dopdolu bir yarıyıl tatili geçirdi. Tiyatrodan sihirbaz gösterilerine, gezilerden çizgi kahramanların başrolde olduğu eğlencelere kadar minikler için özel pek çok etkinlik düzenlendi.
Bornovalı çocuklar, Bornova Belediyesi Çocuk Kulübü etkinlikleriyle dopdopu bir yarıyıl tatili geçirdi. Sömestre özel olarak hazırlanan program kapsamında Büyük Park içerisindeki Bornova Belediyesi Kültür Merkezi, Naldöken Kültür Merkezi ve Mevlana Toplum ve Bilim Merkezi ile Altındağ Atatürk Kültür Merkezi olmak üzere ilçenin dört bir yayında pek çok etkinlik gerçekleştirildi.
Çocuk Kulübü üyeleri, Hacivat ve Karagöz, Çikolota Kral, Kırmızı Başlıklı Kız ve Pinokyo, Miço ve Obur Usta isimli oyunlarla tiyatro keyfi yaşadı. Sihirbaz gösterilerini dikkat izleyip oyunlara katılan minikler, gönüllerince eğlendi, palyaçolar eşliğinde dans etti.
Minikler, keyifli ve eğlenceli programın yanısıra Belkahve’de Bornova Belediyesi tarafından kente kazandırılan Ata Anı Evi’ni de gezdi. Belgesel gösterimiyle İzmir’in Kurtuluşu ve Milli Mücadele’nin nasıl kazanıldığıyla ilgili önemli bilgiler öğrenen çocuklar, bu özel mekanda bol hatıra fotoğrafı da çektirdi.

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN ASİSTANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir