ADANA FUTBOL TARAFTARLARI DERNEĞİ BAŞKANIMIZ AV. VELİ KÜÇÜK’Ü ZİYARET ETTİ

ADANA FUTBOL TARAFTARLARI DERNEĞİ

BAŞKANIMIZ AV. VELİ KÜÇÜK’Ü ZİYARET ETTİ

Adana’da iki yıldır faaliyetini sürdüren ve 500 üyesi bulunan Futbol Taraftarları Derneği (AFUT DER) Başkanı Ogün Demirci, Baro Başkanı Av. Veli Küçük’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Baro Başkanı Av. Veli Küçük, AFUT DER Başkanı Demirci’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Demirci, sohbet sırasında gençlerin spora olan ilgisinin artırılması ve uyuşturucuya karşı mücadele, öğrencilerin spor yapmaları için basketbol, futbol ve voleybol topları ile fileleri ve masa tenisi raketi yardımında bulunduklarını belirtti.

Baro’nun halkla biraraya gelmesi adına bu ziyareti çok önemsediğini ifade eden Av. Küçük, ” Futbolun hem dünyada hem ülkemizde çok önemli bir yeri vardır. Bu sporun en önemli yanı hiç kuşkusuz taraftarlardır. Sporun dostuk ve kardeşlik olduğunu unutmadan, takımını küfür etmeden ve olumlu tezahüratlar ile ateşleyen taraftarlarımızın bu rolü asla yadsınamaz. Seyir ve topluluk sporu olan futbol onlarsız çekilmez olurdu.

Sporun asıl amacı kitleleri birbirine yaklaştırma ve kötü alışkanlıklardan korumaya vesile olmasıdır.

Adana Futbol Taraftarlar Derneği’nin başkanını da kutluyorum. Sosyal sorumlulukları ve hassasiyetleri gereği çok başarılı işler yapıyorlar. Bu arada yeri gelmişken Adana’nın da sporun her dalında hak ettiği yerde olmadığını üzülerek ifade etmeliyim. Tüm spor kulüplerimizin kentimizi çok güzel bir şekilde temsil etmesini arzuluyoruz. Bu konuda üzerimize düşen her göreve de hazırız” dedi.

Ogün Demirci de, Baro Başkanı Av. Veli Küçük’ü yakından tanıdıklarını belirterek, “Baro Başkanımızın spora ve futbola ne kadar ilgili olduğunu biliyoruz. Bu yüzden kendisini ziyaret edip, başarı dilemek istedik. Baro çalışmalarından fırsat bulduğunda derneğimize de katkı sağlamaktadır” diye konuştu.

AFUT DER Başkanı Demirci, ziyaret esnasında Baro Başkanına ismininin yazılı olduğu kaşkol hediye etti. Görüşmede Baro Saymanı Av. İlknur Önal da hazır bulundu.

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN ASİSTANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir