Meram’da halk toplantıları sürüyor

        

Meram Kaymakamlığı ve Meram Belediyesi iş birliğiyle düzenlenen halk toplantıları devam ediyor. Toplantıya Telafer, Alakova, Loras, Çomaklı, Çarıklar Fatih, Kaşınhanı Yeni, Kaşınhanı İstasyon, Boruktolu ve Ali Ulvi Kurucu mahallelerinden muhtar ve vatandaşlar katıldı.

 

Meram Belediyesi tarafından Çomaklı Mahallesi’ne kazandırılan Çomaklı Sosyal Tesisinde düzenlenen toplantıya Meram Kaymakamı Resul Çelik, Meram Belediyesi Daire Müdürleri, Telafer, Alakova, Loras, Çomaklı, Çarıklar Fatih, Kaşınhanı Yeni, Kaşınhanı İstasyon, Boruktolu ve Ali Ulvi Kurucu mahallelerinden muhtar ve vatandaşlar katıldı.

 

Halk toplantılarının önemine işaret eden Meram Kaymakamı Resul Çelik, “Sizlerle birlikte olmamızın gayesi, size verilen kamu hizmetlerinin kalitesi, niteliği; varsa o konulardaki görüş ve düşüncelerinizi öğrenmektir. Aynı şekilde bizden herhangi bir istek ve talebiniz varsa kaymakamlığa, belediyeye kadar yorulmadan burada bize iletmenizi istiyoruz. Toplantımıza icabet ettiğiniz için hepinize çok teşekkür ediyoruz. Bugün biz az, siz çok konuşacaksınız. Güvenlik hizmetleri, sağlık hizmetleri, tarım, belediye hizmetleri vb. tüm kamu hizmetleriyle ilgili taleplerinizi, temennilerinizi açıkça söylemenizi bekliyoruz” diye konuştu.

Afrin Operasyonu hakkında da değerlendirme yapan Kaymakam Çelik, “Ordumuz dışarıda bizlerin güvenliği için bu karda ve soğukta bir operasyon içerisinde. Cenab-ı Allah yar ve yardımcıları olsun. Hayırlı ve güzel bir zafer nasip etsin. En kısa sürede evlatlarımızın aile ocaklarına sağ salim dönmelerini nasip eylesin. Kahraman Mehmetçiğimize dualarımıza eksik etmeyelim” ifadelerini kullandı.

Daha sonra vatandaşlar kamu hizmetleri konusundaki taleplerini ilettiler.

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN ,YARDIMCISI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir