BAŞKAN YAVUZ “KIRIKHAN’DA İLKLERİ GERÇEKLEŞTİRMEYE DEVAM EDİYORUZ”

BAŞKAN YAVUZ “KIRIKHAN’DA İLKLERİ GERÇEKLEŞTİRMEYE DEVAM EDİYORUZ”

Kırıkhan’a yaptığı kalıcı hizmetlerle adını tarihe altın harflerle yazdıran Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, ilçedeki mevcut Kilit taşı tesislerinde yeni bir uygulamaya giderek ilçedeki kaldırımlarda kullanılmak üzere mevcut kilit taşı imalatının yanı sıra Dekoratif  (Sulu) Parke Taşı imalat çalışmaları başlattı.

BAŞKAN YAVUZ “KİLİT TAŞI TESİSLERİMİZDE DEKORATİF (SULU) PARKE TAŞI İMALATINA BAŞLIYORUZ”

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan  Yavuz, kilit taşı Tesislerinde inceleme yaparak konu hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Başkan Yavuz konuya ilişkin yaptığı açıklamada;

“Kırıkhan Belediyesi olarak ilçemizde ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyoruz. İlçemize kazandırdığımız Kilit taşı tesislerinde normal kilit taşı imalatının yanı sıra Dekoratif (Sulu) Parke taşı imalat çalışmalarına başlanıyor. Bu güzel proje için deneme çalışmalarını tamamladık. İlçemizde ihtiyaç duyulan yerlerde şehrimize daha güzel ve modern bir görünüm kazandırmak için kaldırımlarda kullanmak üzere dekoratif (Sulu) Parke Taşı imalatı gerçekleştirilecek. Kırıkhan’da yaşayan hemşerilerimiz hizmetlerin en güzelini yaşamayı hak ediyor.  Biz de Belediye olarak Kırıkhan için gecemizi gündüzümüze kattık. Yağmur, çamur, Yaz kış demeden hizmetlerimizi halkımızla buluşturmanın gayreti içerisindeyiz. Hizmetlerimiz İlçemize hayırlı olsun” dedi.

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN ,YARDIMCISI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir