BAŞKAN FADILOĞLU’NDAN SÜRPRİZ ZİYARET

BAŞKAN FADILOĞLU’NDAN SÜRPRİZ ZİYARET

 

-BAŞKAN FADILOĞLU, KAHVALTIYI TAKSİCİ ESNAFIYLA YAPTI

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, sabahın erken saatlerinde taksi durağını ziyaret etti. Taksici esnafıyla kahvaltı yapan Başkan Fadıloğlu, yapılan çalışmaları anlattı ve taksicilerin sorunlarını dinledi.

 

Her fırsatta aile, öğrenci ve esnaf ziyaretleri yapan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, güne taksici esnafı ziyareti ile başladı. Sabahın erken saatlerinde taksi durağında görevli taksicilerle bir araya gelen ve onlarla kahvaltı yapan Başkan Rıdvan Fadıloğlu, Şehitkamil Belediyesi tarafından yürütülen çalışmalarla ilgili taksi durağında görevli taksicileri bilgilendirdi. Taksicilerin talep ve sorunlarını tek tek dinleyen Başkan Fadıloğlu, çözüm odaklı çalışarak sorunları ortadan kaldıracaklarını dile getirdi.

 

BAŞKANIMIZ, DÜŞÜNCELERİMİZE DEĞER VERİYOR

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden taksici esnafı Ahmet Ceylani Günebakan, ziyarete ilişkin şunları söyledi:

 

“Sağ olsun Şehitkamil Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu, zaten bizi sık sık ziyaret ediyor. Bizi ilgilendiren konuları bizimle istişare ediyor. Allah, kendisinden razı olsun. Bu ziyaretinde bölgemizde yapılacak projeler üzerine konuştuk. Başkanımız, düşüncelerimize değer veriyor. Şimdi de bizi ziyaret etmesini beklemiyorduk. Başkanımızın elinde simit, poğaçayla sabahın erken saatlerinde durağımıza gelmesi bizi çok mutlu etti. Birden kendisini karşımızda görünce çok sevindik. Başkanımız, her daim kolaylıkla ulaşabildiğimiz, bizim ağabeyimizdir. Ziyaretinden dolayı Başkanımıza çok teşekkür ediyorum.”

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN ,YARDIMCISI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir