VALİ YERLİKAYA VE BAŞKAN ŞAHİN ŞEHİTKAMİL SANAT MERKEZİNİ GEZDİ

       VALİ YERLİKAYA VE BAŞKAN ŞAHİN ŞEHİTKAMİL SANAT MERKEZİNİ GEZDİ

 

VALİ ALİ YERLİKAYA; GAZİANTEP’E KAZANDIRILACAK BÜYÜK BİR YATIRIM

 

BAŞKAN ŞAHİN; GAZİANTEP ADINA BAŞKAN FADILOĞLU’NA TEŞEKKÜR ETTİ

 

Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, ile birlikte Sanat Merkezi’ni yerinde inceledi. Şehitkamil Belediyesi tarafından yapılan Sanat Merkezi’nin Gaziantep’e kazandırılacak büyük bir yatırım olduğu dile getiren Vali Ali Yerlikaya ve Başkan Fatma Şahin, Başkan Fadıloğlu’na hizmetlerinden ötürü teşekkür etti.

 

Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şehitkamil Belediyesi tarafından yapımı sürdürülen Sanat Merkezi’ni inceledi. Yapılan Sanat Merkezi hakkında Başkan Fadıloğlu’ndan bilgi alan Vali Ali Yerlikaya Gaziantep’e kazandırılacak olan Sanat Merkezi’nin takdire şayan olduğu dile getirdi. Vali Yerlikaya yapılan Sanat Merkezi’nden dolayı Gaziantep adına Başkan Fadıloğlu’na ve ekibine teşekkür etti.

 

ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ GAZİANTEP’İN KÜLTÜR VE SANATINA ÖNEMLİ KATKILAR SUNUYOR

 

Şehitkamil Belediyesi tarafından Gaziantep’e önemli yatırımlar yapıldığını kaydeden Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, “Gaziantep, kültür ve sanat şehri olmasının yanı sıra bir medeniyet şehridir. Bu bakımdan kültür ve sanata önem veren Şehitkamil Belediyesi, Gaziantep’e önemli katkılar sunmuştur. Bugün değerli Valimiz ile birlikte Şehitkamil Belediyesi tarafından şehrin kültür ve sanatına katkı sağlayacak sanat merkezini inceleme fırsatı bulduk. Gaziantep, ilk defa böylesine güzel bir sanat merkezine kavuşmuş olacak. Hakikaten çok güzel ve kaliteli bir tasarım olmuş. Gaziantep’in böylesine güzel bir sanat merkezine kavuşuyor olması son derece önemlidir.

İnşallah yapılan sanat merkezi tüm halkımıza hitap edecektir. Ben şehrim adına böylesine anlamlı bir projeyi Gaziantep’e kazandıran Şehitkamil Belediye Başkanımız sayın Rıdvan Fadıloğlu’nun şahsında tüm ekibine teşekkür ediyorum. Sanat Merkezi’nin şimdiden Gaziantep halkına hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

KISA SÜREDE SANATSEVERLERİN HİZMETİNDE OLACAK

Toplam 5 bin 550 metrekare büyüklüğünde inşa edilecek Sanat Merkezi’nin içerisinde; 400 kişilik çok amaçlı salon, sergi salonu, açık amfi alanı, VİP salonu, prova salonları, telli çalgılar, vurmalı çalgılar, ses ve piyano atölyeleri, fotoğraf, ebru, resim, hat atölyeleri, yönetim ofisleri ile kafeterya olacak. Kısa sürede tamamlanarak halkın hizmetine sunulması hedeflenen Sanat Merkezi inşaatı hızlı bir biçimde devam ediyor

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN ,YARDIMCISI

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.