ŞEHİTKAMİL DEN ZEYTİN DALI OPERASYONUNA BAYRAKLI DESTEK

ŞEHİTKAMİL DEN ZEYTİN DALI OPERASYONUNA BAYRAKLI DESTEK

 

-İLÇE GENELİNDEKİ TÜM ESNAFA BİNLERCE TÜRK BAYRAĞI DAĞITILDI

 

Şehitkamil Belediyesi, Afrin’deki ‘Zeytin Dalı’ operasyonuna katılan Mehmetçiğe destek olmak ve birlik beraberliğe vurgu yapmak amacıyla esnafa Türk Bayrağı dağıttı.

 

Şehitkamil Belediyesi, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin’de terör örgütlerine yönelik gerçekleştirdiği ‘Zeytin Dalı Harekatı’na destek amacıyla, esnafa iş yerlerine asmaları için Türk bayrağı dağıttı. Ülkeyi terör tehdidinden korumak ve bölgeyi huzura kavuşturmak amacıyla Türk Silahlı Kuvvetlerinin başlattığı ‘Zeytin Dalı Harekatı’na vatandaşlar da dualarıyla destek veriyor. Şehitkamil Belediyesi de, Afrin’de terör örgütlerine yönelik başlatılan Zeytin Dalı Harekatına destek amacıyla esnafa Türk bayrağı dağıttı. Bağımsızlığın ve milli birliğin sembolü olan bayrağı alıp öpen ve iş yerlerine asan esnaf, bol bol dua etti. Dağıtılan bayraklardan dolayı esnaf ve vatandaşlar Başkan Fadıloğlu’na teşekkür etti.

 

BU GÜZEL DAVRANIŞINDAN DOLAYI ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ

 

Dağıtılan bayraktan dolayı mutlu olduklarını dile getiren esnaflardan Müslüm Kılıç, “Şehitkamil Belediyemiz tarafından dağıtılan bayrakları işyerlerimize, evlerimize asarak, bizlerde destek olmaya çalışıyoruz.  Belediyemizin yapmış olduğu bu güzel davranışından dolayı çok çok teşekkür ediyoruz. Bizler Türk milleti olarak Türkü, Kürdü, Arap’ıyla sonuna kadar devletimizin yayındayız. Gerekirse ihtiyaç duyulduğu takdirde bizlerde seve seve cepheye gidip savaşmaya hazırız. Bizler Türk milletiyiz, Türk milletine hiç kimse zincir vuramaz. 7’den 77’ye kadar herkes bu ülkeyi savunmaya hazırdır” dediler.

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN ,YARDIMCISI

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir