ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ KIŞ GÜNÜNDE DAR GELİRLİ AİLELERİ UNUTMADI

ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ KIŞ GÜNÜNDE DAR GELİRLİ AİLELERİ UNUTMADI

 

-6 BİN 400 KİŞİYE KIŞLIK KIYAFET YARDIMI YAPILDI

 

-VATANDAŞLAR KENDİ KIYAFETLERİNİ KENDİLERİ SEÇTİ

Şehitkamil Belediyesi, yardıma muhtaç binlerce dar gelirli ve yoksul aile ile çocuklarına kışlık kıyafet yardımında bulundu. Şehitkamil Belediyesi bünyesinde bulunan Gıda Bankasına gelen aileler, kışlık kıyafet ve ayakkabı aldı.

 

Dar gelirli ve yoksul ailelere soğuk kış aylarında giyim yardımı yapan Şehitkamil Belediyesi, bu yılda binlerce ailenin yüzünü güldürdü. Sabahın erken saatlerinde Gıda Bankasına gelen aileler, kendileri ve çocukları için kışlık kıyafet seçti. Aileler, kış aylarında kullanmak üzere kazak, mont, ceket, gömlek, çorap, kışlık ayakkabı gibi elbiseler alırken, çocukları içinde elbise ve ayakkabı beğendiler. Aileler, hayırsever vatandaşlar tarafından gönderilen az kullanılmış elbiselerinden de diledikleri kadar kendileri ve çocukları için seçtiler. Bunun yanı sıra, ailelere temizlik malzemesi de hediye edildi. 5 bugün boyunca devam edecek kıyafet yardımında 6 bin 400 kişiye ulaşılacak.

 

ALLAH, BİZLERİN VE ÇOCUKLARIMIZIN YÜZÜNÜ GÜLDÜREN BAŞKANIMIZDAN RAZI OLSUN

Yapılan kıyafet yardımından dolayı Başkan Fadıloğlu’na ve ekibine teşekkürlerini ileten aileler, şunları söyledi:

 

“Her yıl olduğu gibi bu yıl da Şehitkamil Belediyemiz tarafından bizlere kışlık kıyafet yardımı yapıldı. Çocuklarımızla birlikte gelerek, ihtiyacımız olan kışlık kıyafet ve ayakkabı gibi her türlü giyecekten aldık. Ayrıca temizlik malzemesini de hediye olarak aldık. Allah, bu soğuk kış aylarında bizlerin ve çocuklarımızın yüzünü güldüren Başkanımızdan razı”OLSUN

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN ,YARDIMCISI

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir