Yahnikapan muhtarından Büyükerşen’e teşekkür plaketi

YAHNİKAPAN MUHTARINDAN BÜYÜKERŞEN’E TEŞEKKÜR PLAKETİ

Odunpazarı ilçesi Yahnikapan Mahallesi Muhtarı Zeynel Sak, Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükerşen’i ziyaret ederek, yapılan hizmetler ve verdiği destekler için ‘Teşekkür Plaketi’ sundu.

     Büyükşehir Belediyesi’nin kırsal mahallelere yaptığı yatırımlar ve götürdüğü hizmetler mahalle sakinleri tarafından takdirle karşılanıyor.  Odunpazarı Yahnikapan Mahallesi Muhtarı Zeynel Sak, yapılan hizmetler için Başkan Büyükerşen’i ziyaret etti.

Eskişehir’e 31 km uzaklıkta bulunan 270 nüfuslu Yahnikapan Mahallesinde yaşayanlar yollarının genişletilerek yeniden yapılması, harap durumdaki mezarlıklarının Büyükşehir Belediyesi tarafından onarılması nedeniyle oldukça mutlular. Mahalle muhtarı Zeynel Sak, Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükerşen’i ziyaret ederek yıllardır süren çilelerine son verdiği için mahallede yaşayanlar adına teşekkür etti.  Düğün salonunun yenilenme çalışmalarının da devam ettiğini belirten muhtar Sak, “Sayın Başkanım size ve Büyükşehir çalışanlarına mahallemizin sorunlarını çözdüğünüz için minnet borçluyuz” dedi.

Başkan Büyükerşen kendisine verilen ‘Teşekkür Plaketi’ için muhtar Zeynel Sak’a ve Yahnikapan halkına teşekkür ederek, “Keşke elimizde gerekli bütçe ve ekipman olsa da, tüm mahallerimize hizmetlerimizi götürebilsek” dedi.

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN ,YARDIMCISI

 

   

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir