UYUŞTURUCU MADDE TİCARETİ BASIN BÜLTENİ

 

Denizli Emniyet Müdürlüğü görevlilerince uyuşturucu madde ticareti yapmak isteyen  şahıs ve organizasyonlara yönelik ilimiz genelinde farklı nokta ve güzergahlarda çalışmalar yapıldı. Şüpheli araçlar tek tek kontrol edildi.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince ilimiz Vatan Bulvarı üzerinde  durumundan şüphelenilen bir araca “dur” ihtarı yapıldı. İkaza uymayarak ilimiz merkez istikametine doğru kaçmaya başlayan araç Zümrüt mahallesi dolaylarında yakalandı.  Araçtan inmemek için direnen şüpheli şahıslar (F.B.), (Ş.E.), (H.M.A) ve (S.Ç.) etkisiz hale getirildikten sonra narkotik suçlarla mücadele şube müdürlüğü görevlilerince aracın tüm bölmeleri titizlikle arandı. Aracın alt bölümünde şüphelilerin kaçırmaya çalıştığı 4 paket eroin maddesi bulundu.

20.01.2017 günü gece saatlerinde İlimiz Sarayköy ilçesi İzmir-Denizli Karayolu üzerinde yürütülen bir diğer çalışmada ise il merkezinden uyuşturucu madde temin ederek Sarayköy ilçesine sevk etmek isteyen bir şahıs yakalandı. (Y.B.) isimli şüphelinin çorap içerisine sararak cebine sakladığı 500 adet ecstasy hapa el konuldu.

Denizli İl Emniyet Müdürlüğü görevlilerince yürütülen başarılı çalışmalar neticesinde 500 adet ecstasy hap, 26 gram eroin maddesi,  1,9 gram metamfetamin maddesi ele geçirildi.

Uyuşturucu madde ticareti suçu şüphesiyle göz altına alınan ve Emniyet Müdürlüğündeki soruşturmaları tamamlanarak adli merciler önüne çıkartılan (F.B.), (Ş.E.), (H.M.A), (S.Ç.)  ve (Y.B.) isimli (5) şüpheli şahıs tutuklandı.

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN ,YARDIMCISI

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir