Kamyoncularda Topal ezdi geçti…

 

İzmir Kamyoncular ve Kamyonetçiler Esnaf Odası’nın olağan genel kurulunda başkanlığa Ali Topal seçildi.

Eski başkan Yıldırım Kaya ile aynı yönetimde bulunan Ali Topal, yeni dönemde oda başkanlığı görevini üstlenecek. 641 oy alarak başkanlığa seçilen Topal’ın listesine karşı rakip olan diğer aday Ali Avcı ise sadece 52 oy alabildi.

Yaklaşık 15 yıl önce yola beraber çıktıkları ekibi bozmadıklarını belirten Ali Topal, ‘Bu süreçte üyelerimize önemli hizmetler verdik. Bunların bir tanesi de üyelerimize önemli finansal destekler sağlayacak olan kefalet kooperatifimiz. Ancak görevler ve hedefler büyüyünce doğal olarak omuzlardaki yük de artıyor. Yeni dönemde bu nedenle görev dağılımında değişiklik yaptık. Yıldırım Kaya henüz emekleme dönemindeki kooperatifimizi geliştirip yüceltmekle, ben de oda başkanlığı ile görevli olacağım.

Bugüne kadar yaptığımız hizmetler ortada. Yeni dönemde de içimizdeki takım ruhunu yaşatarak, üyelerimizin desteği ile hizmet çıtasını daha da yukarılara taşıyacağız.’ dedi.

Genel Kurul sonucu yeni yönetim kurulu ise şöyle oluştu: Ali Topal (Başkan), Yıldırım Kaya, Akın Karakaya, Hakkı Bay, Cafer Kol, Kazım Bostancı, Mehmet Budak, Hasan Zeybek, Özgür Söğütlüyayla, Nadim Yayla, Hacı Hüseyin Aygün Denetim Kurulu: Levent Kömürcü, Cüneyt Erbilgin, Ali Sunar

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN ,YARDIMCISI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir