BAŞKAN YAVUZ “ŞEHİDİMİZ VAR KIRIKHAN BAŞIMIZ SAĞOLSUN!

BAŞKAN YAVUZ “ŞEHİDİMİZ VAR KIRIKHAN! BAŞIMIZ SAĞOLSUN.

AFRİN OPERASYONUNDA, KALETEPE MAHALESİNE TERÖRİSTLER TARAFINDAN ROKET ATILMASI SONUCU TEDAŞ GÖREVLİSİ ŞAHİN ELİTAŞ ŞEHADET ŞERBETİNİ İÇTİ.

 

Kırıkhan’a bağlı Kaletepe Mahallesi’ne havan mermisi düştü. Suriye sınırına yakın olan bölgeye itfaiye, jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi.

 

Suriye’nin Afrin bölgesindeki terör örgütü PYD/PKK mensuplarınca Kırıkhan’a bağlı Kaletepe mevkiine havan mermisi atılması sonucu askerlerimizin barınması için kurulan çadırlara elektrik bağlantısı yapmaya çalışan Soğuksu mahallesinden Toroslar Edaş Enerjisa çalışanı Şahin Elitaş şehit düşerken 2 kişi de yaralandı. Yaralanan 2 kişi ise Kırıkhan Devlet hastanesinde tedavi altına alındı.

 

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz yaptığı açıklamada; “Türk Silahlı Kuvvetlerimizin ülkemizin bölünmez bütünlüğü ve milletimizin bekası için başlattığı Zeytin Dalı Operasyonu’nda askerimize güvenimiz sonsuzdur. Yüreği her zaman vatan aşkıyla dolu Mehmetçiklerimiz ülkemiz için her zaman şehit olmaya hazırdır. Bizlerde her zaman askerlerimizin arkasındayız, onların başarısı için bizlerde maddi ve manevi olarak elimizden gelen desteği sağlamaya çalışıyoruz. Allah ülkemizin birliğini ve dirliğini muhafaza eylesin. Kahraman Şehidimize Allah’tan rahmet diliyorum. Mekanı Cennet olsun.Kederli ailesinin, ilçemizin ve ülkemizin başı sağolsun. Yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum.” Dedi.

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN ,YARDIMCISI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir