Karne heyecanına ortak oldular

Meram’da çok ‘Özel’ karne heyecanı

 

Meram Kaymakamı Resul Çelik, Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, Konya İl Milli Eğitim Müdürü Mukadder Gürsoy, AK Parti Meram İlçe Başkanı Mustafa Dolular, Meram İlçe Milli Eğitim Müdürü Dursun Ali Kaban ve AK Parti Meram İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevil Tosunoğlu, Nuriye Cahit Atay Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Okulu’ndaki öğrencilerin karne sevincine ortak oldu.

2017-2018 Eğitim Yılı’nın birinci döneminin sona erdiği bugün milyonlarca öğrenci bugün karne sevinci yaşadı.

Meram Kaymakamı Resul Çelik, Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, Konya İl Milli Eğitim Müdürü Mukadder Gürsoy, AK Parti Meram İlçe Başkanı Mustafa Dolular, Meram İlçe Milli Eğitim Müdürü Dursun Ali Kaban ve AK Parti Meram İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevil Tosunoğlu da K.Aybahçe Mahallesi Nuriye Cahit Atay Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Okulu’ndaki öğrencilerin karne sevincini paylaştı.

Tüm öğrencilerle yakından ilgilenen protokol üyeleri, daha sonra yarıyıl karnelerini ve çeşitli hediyeleri öğrencilere verdiler.

Meram Kaymakamı Resul Çelik ve Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, öğrencilerle çeşitli oyunlar oynadı.

Yarıyıl nedeniyle bir de mesaj yayımlayan Başkan Toru,  “2017- 2018 Eğitim-Öğretim yılının ilk yarıyılında öğrencilerimize, ülkenin her köşesinde büyük bir özveriyle görev yapan tüm öğretmenlerimize ve velilerimize iyi tatiller diliyorum. Ve şunu unutmamak gerekir ki hiç bir karne çocuklarımızdan daha değerli değildir” dedi.

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN ,YARDIMCISI

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir