Başkan Akyürek’ten Yarıyıl Tatili Mesajı

  Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, 2017 – 2018 Eğitim – Öğretim Yılı yarıyıl tatilinin öğrenciler, öğretmenler, veliler ve eğitim camiası için hayırlı olmasını diledi.   Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, 2017 – 2018 Eğitim – Öğretim Yılı’nın ilk döneminin sona ermesi nedeniyle bir mesaj yayımlayarak, yarıyıl tatilinin öğrenciler ve eğitim camiası için hayırlı olmasını diledi.

Avrupa’daki birçok ülkenin toplam nüfusu kadar ilk ve ortaöğretim öğrencisinin Konya’da karne aldığını belirten Başkan Akyürek, bütün öğrencileri tebrik etti. Öğrencilerin yarıyıl tatili iyi değerlendirmelerini, hem dinlenmelerini hem de bol bol kitap okumalarını tavsiye eden Başkan Akyürek, velilerin de düşük notu olan öğrencilere anlayışlı davranmalarını istedi.

Hayatta aileden sonra en önemli basamağın eğitim olduğunu, okulların ise eğitim imkânlarını sistemli bir şekilde sunarak çocukları gelecek hedeflerine ve hayata hazırladığını kaydeden Başkan Akyürek, “Çocuklarımız ve gençlerimizi eğitim imkanlarıyla ne kadar buluşturabilirsek ve ne kadar iyi yetiştirebilirsek yarınlar o kadar aydınlık olacak. Çocuklarımızın ve gençlerimizin ailelerine, vatanımıza, milletimize yararlı bireyler olarak geleceğe hazırlanması adına emek veren bütün öğretmenlerimize de teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Başkan Akyürek, yarıyıl tatilinin hayırlı olmasını dileyerek, 2017-2018 Eğitim – Öğretim Yılı’nın ikinci döneminin de bütün öğrenciler, veliler, öğretmenler ve eğitim camiası için şimdiden hayırlar getirmesini diledi.

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN ,YARDIMCISI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir