BAŞKAN FADILOĞLU, İKİZ BEBEKLERE ‘MERHABA’ DEDİ

 

BAŞKAN FADILOĞLU, İKİZ BEBEKLERE ‘MERHABA’ DEDİ

 

-BAŞKAN FADILOĞLU, İKİZ BEBEKLERİ DOYASIYA SEVDİ

Şehitkamil Belediyesi Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, “Merhaba Bebek” projesi kapsamında ikiz bebekleri olan aileyi ziyaret ederek, sevinçlerine ortak oldu. Başkan Fadıloğlu, beraberinde getirdiği çeşitli hediye paketlerini de anneye teslim ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

 

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Zeytinli Mahallesinde ikamet eden  Ebrar ve Emine ismini verdikleri ikiz bebek sahibi Mehmet ve Serap Kaya ailesini ziyaret etti. Ebrar ve Emine isimli ikiz bebekleri kucağına alan Başkan Rıdvan Fadıloğlu, bebekleri doyasıya sevdi. Bebeklerin sağlıklı bir ömür geçirmeleri konusunda temennilerde bulunan Başkan Fadıloğlu, bebekler için getirdiği hediyeleri aileye takdim etti. Fadıloğlu, çocukların sağlık durumları hakkında anne Serap Kaya’dan bilgi aldı.

 

AİLEMİZİN İKİZ BEBEK SEVİNCİNE ORTAK OLDUK

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğu, ailenin ikiz bebek sevincine ortak olduklarını dile getiren, “Merhaba Bebek projesi kapsamında bugün Mehmet ve Serap kardeşimizin ikiz bebeklerini ziyarete geldik. Tabi bir de büyük ablamız Ecrin var. Ecrin’in kardeşlerini ziyarete gelmiş olduk. Rabbim, anneli ve babalı büyütmeyi nasip etsin. Rabbim, hiçbir zaman acılarını göstermesin. Çok şükür sağlık durumları da gayet iyi görünüyor. Serap kardeşimiz de bebeklerle yakından ilgileniyor. İnşallah onlar da büyüyerek vatana ve millete hayırlı evlatlar olurlar. Mehmet kardeşimiz bu süreçte ekonomik olarak biraz yorulmuş fakat evlat sahibi olmanın mutluluğu ayrı bir duygu. Allah, olmayanlara da tez zamanda evlat sevmeyi nasip etsin. Allah, hiçbir zaman da devletimize zeval vermesin. İnşallah onlar da sağlık ve sıhhat içerisinde büyürler. Normal şartlarda zaten ekip arkadaşlarımız her doğum yapan ailelerimizi ziyaret ederek, çeşitli hediyelerimizi sunuyorlar. Bugün de özellikle ikiz bebeklerimizi ziyaret edelim, dedik. Bizi misafir ettiler, evlerini açtılar, tekrar kendilerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

ALLAH, ÇOCUĞU OLMAYANLARA DA BU MUTLULUĞU YAŞAMAYI NASİP ETSİN

İkiz çocuk babası Mehmet Kaya ise duygularını şu sözlerle ifade etti:

 

“Kızlarımızın ismini Ebrar ve Emine koyduk. Çok mutluyuz. Bu sevinci çocuğu olanlar iyi bilir. Çok şükür bebeklerimiz sağlıklı. Allah, çocuğu olmayanlara da bu mutluluğu yaşamayı nasip etsin. Başkanımıza çok teşekkür ederiz. Bizi bu mutlu günümüzde ziyaretiyle daha da mutlu etti. Allah, hiçbir zaman devletimizi başımızdan eksik etmesin” ifadelerini kullandı.

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BAŞKAN YARDIMCISI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir