KBaşkan Baydilli vatandaş ve esnafla buluştu

 

BAŞKAN BAYDİLLİ VATANDAŞ VE ESNAFLA BULUŞTU

 

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ilçedeki vatandaş ve esnafla bir araya gelerek sorunlarını dinledi ve taleplerini not aldı.

 

Her fırsatta vatandaş ve esnafla bir araya gelen Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli Çankaya Mahallesi, Mehmet Hafız Bulvarı ve Addulkadir Badıllı bulvarında esnafla bir araya gelerek sorunlarını dinledi ve taleplerini not aldı.

Esnafın yanı sıra yoldan geçen vatandaşlarla da sohbet eden Başkan Baydilli esnaf ve vatandaşa yapılan hizmetleri aktararak, Karaköprü’de yaşayan ve çalışan tüm vatandaşlara daha iyi hizmet etmek için çalıştıklarını belirtti.

Mahallede yaşanan eksiklikleri gidermek için ellerinden gelen gayreti sarf ettiklerini ifade eden Başkan Baydilli, “Karaköprü’müzü vatandaşlarımızla, esnafımızla hep beraber kalkındırmak için çalışıyoruz. Bunun için esnafımızın da görüşlerini, taleplerini önemsiyoruz. Esnafımızı ziyaret ederek taleplerini not aldık ve çözümü için talimat verdik.  Vatandaşlarımızın da taleplerini, görüşlerini aldık İnşallah hep birlikte Karaköprü’müzü daha iyi yerlere getireceğiz” diye konuştu.

 

Başkan Baydilli esnaf ziyaretinden sonra Mehmet Hafız Bulvarı üzerinde Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yaptırılan parktaki çalışmaları inceledi.

 

Başkan Baydilli’nin esnaf ziyaretine Belediye Meclis Üyesi, Mehmet Mevlüt Keklik te eşlik etti.

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURUL

BASKAN ,YARDIMCISI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir