Başkanlar güven tazeledi

İzmir Kaloriferciler ve Sıhhi Tesisatçılar Odası Başkanı Kemal Erözel, Ödemiş Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Tahir Silay ile İzmir Berberler Odası Başkanı Şükrü Bilgin yeniden başkan seçilerek güven tazeledi.

İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin toplantı salonunda gerçekleşen İzmir Kaloriferciler ve Sıhhi Tesisatçılar Odası’nın genel kurulda mevcut başkan Kemal Erözel 140 oy, alırken, rakipleri Recep Uygun 40, Hamza Budak ise 35 oyda kaldı.

Toplantı sonunda birlik ve beraberlik mesajı veren Kemal Erözel mesleğinde 25 yılını doldurmuş 14 üyesine plaket takdim etti.

‘‘Silay’’ yeniden başkan

Ödemiş Şoförler Ve Otomobilciler Odası üyeleri yeniden Silay dedi. Tek listeyle girdiği seçimde 211 oy olarak yeniden başkan seçilen Tahir Silay ‘ ‘S plakalar için 2014 yılından bu yana başvuru yapılabilecek tüm kurumlara müracaat ettik. Odamızın eğitim bütçesinden muhtaç durumdaki üyelerimizin çocuklarına burslar verdik, vermeye de devam edeceğiz. Taksici esnafımızın araçlarına araç takip sistemi ve acil durum butonu takıldı. Durakların güzelleştirilmesi ile ilgili Ödemiş Belediyesi ile görüşmeler yaparak düzenlemenin yapılmasını sağladık. Kurtuluş Caddesi’ndeki otobüs durağının Şehit Özpolat Caddesi’ne taşınarak daha işlevli olması konusunda Ödemiş Belediyesi’yle birlikte çalıştık. Kooperatif başkanları ile sık sık bir araya gelip yeni yasalar hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Üyelerimizin daha uygun şartlarda akaryakıt, lastik, kurtarıcı hizmeti gibi ihtiyaçlarını alabilmeleri için birtakım bayilerle anlaşmalar yaptık ‘’ dedi.

Berberler Odası yeniden Bilgin dedi

İzmir Berberler Odası Başkanı Şükrü Bilgin 749 oy alarak yeniden Başkan seçildi. Rakipleri Hüseyin Cengiz 210, Timur Kanlıdağ 35 oyda kaldı.

Göreve tekrar seçilen Şükrü Bilgin ‘‘ Bunca yıldır berber esnafını en iyi şekilde temsil ettik. Sizlerle hizmet yolculuğumuza birlikte devam edeceğiz. Üyelerimin hakkını korumaya devam edeceğim ‘’ dedi.

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURUL

BASKAN ,YARDIMCISI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir