DEFNE’YE 2 YILDA 28 YENİ PARK!

Defne Belediyesi, kuruluşundan bu yana üzerinde kapsamlı bir çalışma gerçekleştirdiği parklar konusunda sürdürdüğü hizmetler ile takdir topluyor.

Defne Belediyesi Park Bahçe Müdürlüğü Defne’ye; 2016 yılında 10 ve 2017 yılında 10 olmak üzere toplamda 20 yeni park kazandırdıklarını açıkladılar.

40 bin metrekarelik alanda 20 yeni park inşa ederek Defne’nin adeta siluetini değiştiren ekipler, Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman’ın talimatları doğrultusunda 8 yeni parkın yapımına devam edildiğinin de bilgisini verdiler.

Mevcut parkları revize ederek vatandaşların kullanımına uygun hale getiren ekipler, hizmete açtıkları 20 yeni park ve yapımı devam eden 8 parkın, Defne’nin yemyeşil bir ilçe olması yolunda sarf ettikleri çabaların güzel bir neticesi olduğunu ifade ettiler.

Parklarda; çocukların özgürce ve güvenli bir şekilde oynayabilmeleri için çit, kauçuk zemin üzerine kurulu oyun grubu; genç ve yaşlıların güzel vakit geçirebilmeleri ve parktan en iyi şekilde faydalanabilmeleri için ise spor aletleri, yürüyüş yolları, oturma alanları ve çiçeklendirme çalışmaları gerçekleştirdiklerini belirten ekipler, Başkan Yaman’ın yeşil alan hassasiyeti ve çalışma disiplini ile Defne’ye kısa süre içerisinde çok sayıda park kazandırdıklarını dile getirdiler.

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURUL

BASKAN ,YARDIMCISI

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir