TEGV’den Büyükerşen’e teşekkür ziyareti

TGEV’DEN BÜYÜKERŞEN’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ

 

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) Genel Müdürü Sait Tosyalı, vakfın kurucu üyesi ve ilk Yönetim Kurulu Başkanı Büyükerşen’i ziyaret ederek, TEGV’e sağladığı desteklerden dolayı teşekkür etti.

 

       Kuruluşundan bu yana 2.5 milyon çocuğa ulaşarak, nitelikli eğitim almalarına katkıda bulunan TEGV Genel Müdürü Sait Tosyalı, Mütevelli Heyeti Üyesi Coşkun Teziç, Saha Destek Müdürü Bülent Belin ve Eskişehir Atatürk Eğitim Parkı Ali Numan Kıraç Etkinlik Merkezi Yöneticisi Serpil Öztürk, Büyükşehir Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.

 

TEGV’in kurucu üyesi ve ilk Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Büyükerşen’in vakfa katkılarının unutulmaz olduğunu ifade eden Genel Müdür Tosyalı, “Sayın Başkanımız vakfımıza desteklerini hiç esirgemeden sürdürüyorlar. Kendilerine minnettarız” dedi.

TEGV heyeti Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e, vakıfta eğitim alan çocukların hazırladığı hediyeleri sundular.

 

TEGV Genel Müdürü Tosyalı ve beraberindeki heyet, ‘Şehir Eğitir’, ‘Herşey Çocuklar İçin’ ilkesiyle hareket eden Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin çocuklara yönelik faaliyet gösteren birimleri olan Masal Şatosu ve Bilim Deney Merkezi ve Uzay Evini ziyaret ederek, eğitim içerikleri ve mekan modellerini inceleme ve işbirliği imkanlarını değerlendirme fırsatı buldular.

HALIL İBRAHIM DINCEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETIM KURULU BASKANI

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir