SİVRİHİSAR KAYMAKAMIMIZ SAYIN ERDİNÇ YILMAZ BAŞARILI İDARECİ VALİ GALİP DEMİREL SOSYAL HİZMET ÖDÜLÜNÜ CUMUHUR BAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞANIN ELİNDEN ALDI.

SİVRİHİSAR KAYMAKAMIMIZ SAYIN ERDİNÇ YILMAZ BAŞARILI İDARECİ VALİ GALİP DEMİREL SOSYAL HİZMET ÖDÜLÜNÜ CUMUHUR BAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞANIN ELİNDEN ALDI.

 

18 yıldır Kaymakamlık mesleğini icra ederken; dünyanın en güzel coğrafyasına sahip olan Cennet Vatanıma, dünyanın en güzel bayrağı olan ve göklerde nazlı nazlı dalgalanırken baktığımda yüreğimi titreten Şanlı Albayrağ’ıma ve dünyanın en cefakâr, en vefalı insanlarından oluşan; asil Türk Milletine hizmet etmenin heyecanını ve gururunu her zaman kalbimin en derinlerinde hissettim. Elleri nasırlaşmış, yıllarca verilen yaşam mücadelesinin alınlarında izleri belirmiş, sıkıntıya düşmüş ve çare olarak devleti görmüş, kaymakamlığa gelmiş vatandaşımızın derdine ortak olunmuş, sorunu çözülmüş olarak kaymakamlık makamından ayrılırken ki yaşadığı mutluluk bana hep daha çok çalışma azmi ve daha çok çalışma heyecanı katmıştır. Vatandaşlarımızın hayır duasını almak, onların kaymakamlıktan hep mutlu ve devlete olan güvenlerini tazelemiş olarak ayrılmalarını sağlamak kaymakamlık görevimin değişmez ilkesi olmuştur.

Bu duygu ve düşüncelerle görevimi yaparken; meslek hayatımın en büyük gururunu; 10 Ocak 2018 tarihinde yaşadım. Çünkü o gün; Başarılı İdareci Vali Galip Demirel Sosyal Hizmet Ödülünü alarak, Yılın Kaymakamı seçildim ve ben bu ödülü Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın elinden alma şerefini yaşadım. Cenab-ı Allah’a şükrettim. Bana bu onur ve gururu yaşatan başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN olmak üzere, İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman SOYLUYA’a, Müsteşarımız Sayın Muhterem İNCE’ye, Yılın Kaymakamı seçilmem için aday gösteren ve teklif eden Eskişehir Valimiz Sayın Özdemir ÇAKACAK’a, beni bu ödüle layık gören; Bakanlığımız yetkililerine, Türk İdareciler Derneği Genel Başkanı Valimiz Sayın Saffet Arıkan BEDÜK’e ve Seçici Kurulu Üyeleri; Mülkiye Teftiş Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Dr. Turan ERGÜN’e, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdür Yardımcısı Sayın Metin SELÇUK’a, GAMER Başkanı Sayın Doç. Dr. Selim ÇAPAR’a, Personel Genel Müdür Yardımcısı Sayın Mustafa ÇİT’e, Mahalli İdareler Genel Müdür Yardımcısı Sayın Abdullah DEMİR’e, Çankaya Kaymakamı Sayın Kadir ÇAKIR’a, 1. Hukuku Müşaviri Sayın Avni ÇAKIR’a, Mahalli İdareler Genel Müdür Yardımcısı Sayın Mustafa DEMİRELLİ’ye ayrı ayrı minnet ve şükranlarımı sunuyorum.

Bu ödülü almamda benimle birlikte büyük gayret gösteren ve katkıları çok büyük olan bütün çalışma arkadaşlarıma ve gece gündüz, kar kış demeden çalışmamda destek olan Eşime, dualarını hiç eksik etmeyen Anneme ve bütün aileme teşekkür ediyorum. Beni okutmak için her türlü zorluğa göğüs geren cefakâr, fedakâr rahmetli Babamı minnetle şükranla anıyorum, Allah mekânını cennet eylesin.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın bütün Sivrihisarlılara selamlarının olduğunu bildirmek isterim. Saygılarımla…

Erdinç YILMAZ

Sivrihisar Kaymakamı

 

HALİL İBRAHİM DİNÇEL

 

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir