FIRAT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. KUTBEDDİN DEMİRDAĞ, 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ’NÜ KUTLADI

FIRAT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. KUTBEDDİN DEMİRDAĞ, 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ’NÜ KUTLADI…

 

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, kamuoyunun bilgilendirilmesi için 24 saat fedakarca görev yapan basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Rektör Prof. Dr. Demirdağ, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yayınladığı mesajda, Elazığ basının,  Anadolu basını içerisinde köklü ve önemli bir yere sahip olduğuna dikkat çekerek;

“Türk basını içerisinde köklü bir geçmişe sahip olan Elazığ basını, genç Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulduğu günlerden itibaren bugüne kadar halkımızın gözü, kulağı, sesi olma ve kamuoyunun istek ve beklentilerinin dile getirilmesi, şehrimizin sorunlarının ve güzelliklerinin gündeme taşınması noktasında ki görevini, ilkeli, tarafsız, sorumlu gazetecilik anlayışı içerisinde sürdürmektedir.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle ülkemizde çalışan gazetecilerimizin ve Elazığ’da her türlü zorluğa karşı mesleğini devam ettirme azmi gösteren yerel basın çalışanlarımızın bu özel günlerini kutluyorum” dedi.

HALIL İBRAHIM DINÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETIM KURULU BASKANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir