Başkan Bilal Uludağ Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı

Başkan Bilal Uludağ Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yayımladığı mesajında, gazetecilerin gününü kutlayarak, “Güçlü demokratik bir toplum için gazetecilerin rahatça görevlerini yapmaları, çalışmalarını sürdürebilmeleri bir gerekliliktir. ”dedi.

Başkan Bilal Uludağ, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle yayımladığı mesajda, mesai saati gözetmeksizin çalışarak günlük olayları ve gelişmeleri takip eden çalışan gazetecilerin, kamuoyunu bilgilendirmede önemli bir görevi yerine getirdiğini ifade etti.

Başkan Bilal Uludağ, mesajında şu görüşlere yer verdi:

“Çağdaş ve demokratik bir toplumun vazgeçilmez unsurlarından biri olan basının ülkemizin demokratik gelişimine önemli katkılar sağladığı görülmektedir. Büyük özveri ve fedakârlık ile çalışan gazeteciler, toplumun genel talep ve görüşlerini kamuoyuna aktarmak adına önemli bir işlev üstlenmektedir.

Kamu yararına hizmet yapmakta olan gazeteci arkadaşlarımız, aynı zamanda ilimizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesi ve kalkınmasına da önemli katkılar sağlamaktadır. Bu vesile ile İlimizde ve Türkiye genelinde görev yapan tüm basın mensupları ve ailelerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum.”

HALIL İBRAHIM DINÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETIM KURULU BASKANI

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir