Başkan Ayhan:“Güçlü Basın Güçlü Toplum Demektir”

Başkan Ayhan:“Güçlü Basın Güçlü Toplum Demektir”

Şanlıurfa’nın Akçakale İlçe Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan, kamuoyu bilincini artıran ve güçlendiren en önemli unsurlardan birinin de basın olduğunu söyledi. Başkan Ayhan, “Güçlü toplum, güçlü basınla mümkündür” dedi.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle kutlama mesajı yayınlayan Başkan Ayhan, toplumların gelişmesi ve güçlenmesi için medyanın da güçlü olması gerektiğini kaydetti.

Başkan Ayhan, sözlerini şu şekilde sürdürdü;

“Gazetecilik mesleği çağımızın en zor mesleklerinden bir tanesidir. İnsanları hızlı ve sağlıklı bilgilerle buluşturmak için her türlü zor koşulun üstesinden gelen gazeteciler, karşılaştıkları her türlü zorluğa rağmen mesleklerini büyük bir özveriyle yerine getirmektedir. Toplumsal bilinci artırarak güçlendirmeyi hedefleyen gazetecilik mesleği, kamuoyu yararına olan her türlü projenin de yanında durmaktadır. Kamuoyunu basın meslek ilkeleri çerçevesinde doğru, dürüst ve tarafsız bir şekilde objektif olarak bilgilendiren gazeteciler, yaşamın vazgeçilmez unsurları arasına girmiştir. Bizler mesai arkadaşı olarak gördüğümüz gazetecilerin her zaman yanındayız. Bu vesileyle şehrimizde görev yapan yerel gazete, internet medyası, ulusal ajans ve temsilcilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutluyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum.”

İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİZ.

HALIL İBRAHIM DINÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETIM KURULU BASKANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir