‘5 OCAK KURTULUŞ KUPASI SPOR OYUNLARI’ VOLEYBOL DALINDA DA KUPALAR SAHİPLERİNİ BULDU. KADINLARDA SAKARYA BAROSU VE ERKEKLERDE İSTANBUL BAROSU ŞAMPİYON

‘5 OCAK KURTULUŞ KUPASI SPOR OYUNLARI’ VOLEYBOL DALINDA DA KUPALAR SAHİPLERİNİ BULDU.

KADINLARDA SAKARYA BAROSU VE ERKEKLERDE İSTANBUL BAROSU ŞAMPİYON

Adana Barosu tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen ‘5 Ocak Kurtuluş Kupası Spor Oyunları’nda futboldan sonra kadın ve erkekler Voleybol kategorilerinde de kupalar sahiplerini buldu.

Sarıçam Asım Savaş Spor Salonunda 4-7 Ocak 2018 tarihleri arasında oynanan müsabakalar sonunda Mersin Barosu Kadın Voleybol Takımını 3-0 yenen Sakarya Barosu Kadın Voleybol Takımı şampiyon oldu.

Üçüncülüğü ise Adana Barosu Kadın Voleybol takımı elde etti.

Kadınlar Voleybolda şampiyon olan Sakarya Barosuna kupasını Baro Başkanı Av. Veli Küçük, Başkan Yardımcısı Av. Sabahattin Gümüş ve Genel Sekreteri Av. Semih Gökayaz birlikte verdi. İkinci olan Mersin Barosuna ise Kahramanmaraş Baro Başkanı Av. Vahit Bağcı ile Sarıçam İlçe Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Ali Bilgiç takdim etti.

Erkek Voleybolda ise İstanbul Barosu Voleybol Takımı , Konya Barosu Voleybol Takımını finalde 3-0 yenerek şampiyon oldu.
Üçüncülüğü Mersin Barosu, Adana Barosunu 3-0 yenerek kazandı.
Kupa madalyalarını Baro Başkan Yardımcısı Av. Sabahattin Gümüş sundu. Turnuvaya katılan tüm birlikte objektiflere poz vererek bu anı ölümsüzleştirdiler.

BİREYSEL ÖDÜLLER VERİLDİ.

Müsabakalar sonunda hakemler tarafından ; En iyi pasör Av. Burak Küçükislamoğlu ( İsanbul Barosu ), En iyi smaçör ; Av. Burak Çayır (İstanbul Barosu) , En değerli oyuncu ; Av. Oğuzhan Gökçe (İstanbul Barosu) , En iyi orta oyuncu; Av. Süleyman Öztürk seçilerek ödüle layık görüldü.

Baro Başkanı Av. Veli Küçük, son derece güzel, keyifli ve çekilmeli maçlar oynandığını belirterek, emeği geçenleri kutladı; Bu turnuvanın elbette ki kazananı olacaktı ancak asıl önemli olan dostluk, kardeşlik ve barışın kazanması olduğunu ifade etti.

KATILAN TAKIMLAR

Kadın voleybol branşında ; Adana Barosu, Sakarya Barosu ve Mersin Barosu.

Erkek voleybol branşında ise; Adana Barosu, Konya Barosu, Mersin Barosu ve İstanbul Barosu.

Erkek voleybolda ; Adana Barosu, Mersin Barosu, Konya Barosu ve İstanbul Barosu.

Kadınlar voleybolda ise;
Adana Barosu, Mersin Barosu, Sakarya Barosu mücadele verdi.

HALIL İBRAHIM DINÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETIM KURULU BASKANI

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir