Onikişubat Belediyesi, Onikişubat’ ta Yerel Buluşmalar

Onikişubat’ ta Yerel Buluşmalar

 

Yerel yönetimler Başlanlığınca verilen 15 Aralık 2017- 31 Mart 2018 tarihleri arasında ki etkinlik talimatları üzerine “Yerel Buluşmalar” programı kapsamında, AK Parti Onikişubat İlçe Başkanlığınca Yamaçtepe ve Osmangazi mahalle temsilcilerine yönelik  taleplerin dinlendiği, değerlendirme, bilgilendirme ve istişare toplantısı düzenlendi.

 

AK Parti Onikişubat İlçe Başkanlığınca düzenlenen toplantıya Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekilimiz Mehmet Uğur Dilipak, Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkan Yardımcısı Fatih Işık, Ak Parti Onikişubat İlçe Başkanı Fırat Görgel, AK Parti Onikişubat Kadın Kolları Başkanı Banu Pakdil, Ak Parti Onikişubat Gençlik Kolları Başkanı Cemil Tuğrul Özdöşemeci Teşkilat üyeleri  ve Mahalle temsilcileri katıldı.

 

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek şu ifadelere yer verdi;

“Cumhurbaşkanımızın her zaman dediği gibi, ‘Bizler millete efendi olmak için değil hizmetkâr olmak için buradayız.’  Hem belediye olarak hem de Ak Parti teşkilat olarak ilklere imza atıyoruz. Hizmete geldiğimiz günden bu yana yıllardır burada yapılmayan hizmetleri 3.5 Yılda yaparak halkımıza layık olmaya çalıştık. Teşkilat olarak uyumlu bir şekilde, bu memlekete hizmet etmeye çalışıyoruz. Mahalle temsilcileri olarak sizlere ise daha büyük görevler düşüyor.” dedi.

 

Başkan Mahçiçek, mahalle temsilcilerine teşekkür ederken Onikişubatı daha iyi yerlere taşımak için birlikte mücadele etmenin altını çizdi. 2014’den bu yana Onikişubat’ın büyük bir ivme kazandığını ifade eden Başkan Mahçiçek, daha iyi bir Onikişubat için çalışmalara son sürat devam edeceklerini açıkladı.

 

Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Uğur Dilipak mahalle temsilcieri ve vatandaşların taleplerini, sorunları ve istekleri dinledi. Ak Parti teşkilatı olarak  taleplerin kazanıma dönüşmesi doğrultusunda hareket etmenin sorumluluğunu taşıdıklarını dile getirdi.

HALIL İBRAHIM DINÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETIM KURULU BASKANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir