YOL TESVİYE VE STABİLİZE ÇALIŞMALARI

DEFNE’DE YOLLAR STABİLİZE EDİLİYOR

Defne Belediyesi; Defne sınırları içerisinde gerçekleştirdiği yol bakım-onarım, tesviye ve stabilize çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

Yoğun yağışların vatandaşlara yaşatacağı mağduriyetlerin çözümlenmesi için alt yapısı tamamlanmayan yollarda tesviye ve stabilize çalışmaları gerçekleştiren Defne Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, tespit ettikleri noktalarda çalışmalarını aralıksız sürdürdükleri bilgisini verdiler.

Tüm ekibiyle seferber olan Defne Belediyesi, bu hafta Ballıöz Mahallesi Atış Poligon Yolu, Subaşı Mahallesi Mezarlık Yolu, Dursunlu Mahallesi Fevzi Öksüz Sokak, Çekmece Mahallesi 89. Sokak, Turunçlu Mahallesi Kaya Sokak ile Harbiye Mahallesi Aydın ve 213.Sokaklarda yol tesviye ve stabilize çalışmaları gerçekleştirdiklerini duyurdular.

Belli bir plan program dâhilinde İlçe sınırları içerisinde çalışmalarını sürdürmeye devam edecekleri açıklamasında bulunan ekipler, Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman’ın talimatları doğrultusunda Defne’de düzeltilmeyen yol kalmayacağını ifade ettiler.

HALIL İBRAHIM DINÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETIM KURULU BASKANI

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir