Akçakale Belediye Başkanı Ayhan, Başkan Çiftçi’yi Ağırladı

Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan, ilçede sürdürülen altyapı çalışmalarını yakından görmek isteyen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’yi ağırladı.
Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Çiftçi, ilçeyi ziyaretinin ilk durağında Akçakale Belediye Başkanı Ayhan’ı ziyaret ederek, ilçede devam eden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Şanlıurfa’nın yanı sıra başlattığı altyapı yatırımlarıyla Akçakale’nin kalkınması için çaba harcayan Başkan Çiftçi, ilçede bazı önemli yol güzergahlarında asfaltlama yaptırdı. Akçakale’ye semt pazarı ile spor kompleksi yapımına öncülük eden Başkan Çiftçi, ayrıca 53 dönüm bir alanda yeşil alan uygulamasını hayat geçirdi. Bu arada, Akçakale Belediyesi, Büyükşehir Belediyesinin desteği ile atıl haldeki bir fidanlığı da canlandırdı. Artık Şanlıurfa’daki yeşil alanlar, bu fidanlıktan gönderilen süs bitkileri ve çiçeklerle düzenleniyor.
Asfaltlama çalışmasını izlediler
Başkan Ayhan, belediye binasındaki görüşmenin ardından Başkan Çiftçi ile AK Parti İlçe Başkanı Yıldık’ı ziyaret etti. Yıldık, Başkan Çiftçi’nin ziyaretinden mutlu olduklarını belirterek, Büyükşehir Belediyesi’nin Akçakale Belediyesi ile ortaklaşa hayata geçirdikleri projeler için teşekkür etti.
Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan, Başkan Çiftçi ile birlikte Yenişehir Mahallesinde devam eden asfaltlama çalışmalarını izledi. Ayhan ve Çiftçi, ayrıca Akçakale Kaymakamı Hamza Özer’i de ziyaret etti.

 

NURYILDIRIM

NOVA MEDYA GRUP

GRUP BAŞKANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir