Başkan Sözlü: “Adana’nın en özel kurtuluş bayramı olacak”

 

ÇGC yönetimini ziyaret edip, 1071 Hizmetin Toplu Açılış ve Temel Atma Töreni’ne davet etti, 5 Ocak’ta toplu taşıma hizmetinin ücretsiz olacağını duyurdu.

Başkan Sözlü: “Adana’nın en özel kurtuluş bayramı olacak”

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Milletvekili, MYK Üyesi Muharrem Varlı, İl Başkanı Bünyamin Avcı ile birlikte Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir’i makamında ziyaret ederek 5 Ocak Cuma günü MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin katılımıyla gerçekleştirilecek olan 1071 Hizmetin Toplu Açılış ve Temel Atma Töreni’ne davet etti.
“ADANA HEMŞERİSİYLE BULUŞACAK”
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı ve İl Başkanı Bünyamin Avcı, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Ziyaret esnasında Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir nezdinde basın mensuplarını Adana’nın kurtuluşunun 96’ncı yıl dönümü münasebetiyle Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından 1071 Hizmetin Toplu Açılış ve Temel Atma Töreni’ne davet eden Başkan Hüseyin Sözlü, Adana’nın en özel kurtuluş bayramını yaşayacağını belirtti. Başkan Sözlü “Cumhuriyet’i temellendiren, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e kurtuluş ilhamı veren Adanamızın 96’ncı kurtuluş yıl dönümüne özel gerçekleştireceğimiz 1071 hizmetimizin toplu açılış ve temel atma töreninde sizler nezdinde tüm gazeteci arkadaşlarımızı, basın mensuplarını aramızda görmek isteriz” dedi.
“MEMNUNİYET DUYARIZ”
Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir de Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin teşrif edeceği 1071 hizmetin toplu açılış ve temel atma töreninde bulunmaktan memnuniyet duyacaklarını, bu açılış ve temel atma programının Adana için çok önemli olduğunu vurguladı.
“ÜCRETSİZ ULAŞIM SAĞLANACAK”
Ziyaret sonunda Başkan Sözlü, 5 Ocak günü Adana Büyükşehir Belediyesi toplu taşıma araçlarının ücretsiz olacağını ifade etti.

HALIL İBRAHIM DINÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETIM KURULU BASKANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir