KAYMAKAMIMIZ SAYIN ÖMER ÇİMŞİT YILIN İLK ZİYARETİNİ HASTANEYE YAPTI

    Kaymakamımız Sayın Ömer Çimşit 2018 yılının ilk ziyaretini Viranşehir Devlet Hastanesine yaptı.
                Devlet Hastanesi ziyaretinde Kaymakamımız Sayın Ömer Çimşit’e eşi Esra Çimşit Hanımefendi, Belediye Başkan Yardımcıları Halaf Kete, Mahmut Şık, Arslan Çiftçi, Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Çoban, Viranşehir Devlet Hastanesi Başhekimi Dr İlhan Erkan, Ak Parti İlçe Başkanı Ali Tekin, Ak Parti İlçe Eski Başkanı Mehmet Yıldırım ve hastane personeli eşlik etti.
                Yeni Doğan Servisini ziyaret eden Kaymakamımız Sayın Ömer Çimşit ve beraberindeki heyet ebe ve hemşirelere yeni yılını kutladı. 2018 yılının ilk bebeklerini ziyaret eden heyet bebeklerin ailelerine hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Viranşehir Belediyesi’nin “Hoş Geldin Bebek” projesi kapsamında yeni doğan bebeklerin ailelerine hediye paketi hediye edildi.
              Kaymakamımız Sayın Ömer Çimşit ve eşi Esra Çimşit Hanımefendi’ye Viranşehir Devlet Hastanesinde doğan yeni bebekleri ziyaretleri esnasında güzel bir sürpriz yapıldı. 31 Aralıkta doğan bir kız çocuğuna Sayın Çimşit’in eşi Esra Çimşit’in adı verildi. Kendisine yapılan bu güzel sürpriz karşısında duygulanan Esra Çimşit Hanımefendi aileye teşekkür etti. Kaymakamımız Sayın Ömer Çimşit ve eşi Esra Çimşit Hanımefendi aile ile hatıra fotoğrafı çekti.

NUR YILDIRIM

NOVA MEDYA GRUP

GRUP BAŞKANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir