Kaymakamımız Kadir Perçi’nin Yeni Yıl Mesajı

Sevinçleriyle, hüzünleriyle 2017 yılını geride bırakırken, yeni umutlar ve beklentilerle 2018 yılına kavuşmanın heyecanını ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.
Her yeni yıl, insanların geleceğe umutla bakmasını sağlarken beklentilerini de arttırmaktadır. Bizlerde geride bıraktığımız yıllarda olduğu gibi çocuklarımız ve gençlerimizin geleceğe güvenle bakabilmeleri için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.
2017 yılında hayata geçirilen ve devam edilen projelerle Birecik’in kalkınması için önemli gelişmeler kaydedildi. Yaşanan bütün bu gelişmeler şüphesiz Bakanlarımızın, kamu kurum ve kuruluşlarımızın, yerel yönetimlerimizin, sivil toplum kuruluşlarımızın ve halkımızın işbirliği içerisindeki çalışmalarının bir sonucudur. Bu çalışmalarda emeği geçenlere teşekkür ediyorum.
Bu vesileyle, 2018 yılının hizmet etmekten onur duyduğum siz değerli Birecik halkına, kamu vazifelerini icra etmekte olan bütün mesai arkadaşlarıma, aziz milletimize ve tüm dünyaya sağlık, esenlik, barış ve kardeşlik getirmesini diler, yeni yılınızı en içten duygularımla kutlarım.

NUR YILDIRIM

NOVA MEDYA GRUP

GRUP BAŞKANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir