Eyyübiye ilçemizin muhtarlarıyla istişare toplantısı Valilik toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Vali Yardımcısı Ufuk Akıl başkanlığında gerçekleşen toplantıya, Eyyübiye Kaymakamımız Adem Ünal, Mahalli İdareler Müdürü İ. Halil Asar, kamu kuruluşu temsilcileri ve Eyyübiye ilçesi muhtarları katıldı.
Mahallelerinin yol, çevre düzenlemesi, elektrik, su, güvenlik ve benzeri sorunlarını doğrudan ilgililere aktaran muhtarlar, özellikle vatandaşlardan elektrik kesintileriyle ilgili şikayetler aldıklarını ve sorunlarının çözülmesini istediler.
Vali yardımcısı Ufak Akıl, Şanlıurfa Valiliği olarak ayda en az bir kez muhtarlarla bir araya gelerek sorunları dinlediklerini ve anında çözüm üretmeye çalıştıklarını, toplantılara kamu kurum kuruluşları temsilcileri, il ve ilçe müdürleri, kaymakamlar, jandarma ve emniyet teşkilatı temsilcilerinin de katıldığını, muhtarların toplantıya taşıdığı sorunların anında muhataplarına iletilerek çözüm yoluna gidildiğini kaydetti. Eyyübiye Kaymakamımız Adem Anal ise yaşanan ve yaşanması muhtemel sorunların tüm iletişim yollarının kullanılarak Kaymakamlığımız ile irtibata geçilmesini, halledilmesi mümkün sorunların imkanlar dahilinde halledileceğini, halledilemeyen sorunlarında halledilmesi amacıyla üst makamlara ve ilgili mercilere bildirileceğini kaydetti.

NUR YILDIRIM

NOVA MEDYA GRUP

GRUP BAŞKANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir