BAŞKAN ŞAHİN İLE FADILOĞLU, ŞEHİTKAMİL’DEKİ HİZMETLERİ İNCELEDİ Şehitkamil Belediyesi Basın Yayın Müdürlüğü basinyayin@sehitkamil.bel.tr b

BAŞKAN ŞAHİN İLE FADILOĞLU, ŞEHİTKAMİL’DEKİ HİZMETLERİ İNCELEDİ

 

-BAŞKAN ŞAHİN İLE FADILOĞLU, MUHTARLARLA İSTİŞARE TOPLANTISI YAPTI

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, muhtarlarla düzenledikleri istişare toplantısından sonra Şehitkamil’deki hizmetleri gezerek yerinde inceledi.

 

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, ilk olarak Beykent, Fıstıklık, Alparslan, Çamlıtepe, Beylerbeyi ve Gaziler Mahallesi muhtarlarıyla Necmettin Erbakan Sosyal Tesisinde bir araya geldi. Muhtarların sorun ve sıkıntılarını dinledikten sonra yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi paylaşımında bulunan Başkan Şahin ile Fadıloğlu, muhtarların hizmet taleplerinin en kısa zamanda karşılanacağı sözünü verdi.

 

Başkan Fatma Şahin ile Rıdvan Fadıloğlu, muhtarlarla gerçekleştirilen istişare toplantısı sonrası Şehitkamil’deki bazı hizmetleri yerinde inceledi. İlk olarak Beykent Mahallesinde yapılan pazaryeri inşaatı incelendi. Toplam 4 bin 100 metrekare inşaat alanına sahip pazaryerinin altına yapılan pide fırını, 3 dükkan ve bay-bayan taziye evi inşaatını inceleyen Başkan Şahin ile Fadıloğlu, daha sonra Alparslan, Beykent, Gaziler, Çamlıtepe Mahallesinde açılan yolları gezerek inceledi. KÜSGET bölgesinde yürütülen yol açma-yapma çalışmalarını inceleyen Şahin ile Fadıloğlu, son olarak Şehitkamil Belediyesi tarafından ilçeye yapılan ve içerisinde Gaziantep’in en büyük bitki serasını barındıran Şehitkamil Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü hizmet birimi inşaatını inceledi. Başkan Rıdvan Fadıloğlu, Başkan Fatma Şahin’e hizmet birimi ile teknik bilgiler anlattı.

HALİL İBRAHİM DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETM KURULU BASKANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.