Türkiye Kent Konseyleri Birliği Başkanı Yeni Yıl Mesajı

Daha Bilinçli 2018…

Hüzünleri, sevinçleri ve yaşanan acı tatlı hatıraları ile gerek ülkemiz gerekse dünya için birçok önemli gelişmeye sahne olan bir yılı daha geride bırakıyoruz. İnsanoğlu için hayatın vazgeçilmez parçası olan güzel umutlar ve yeni beklentiler ile yeni yılı karşılıyoruz.

Her yeni yıl beraberinde yeni umutları, yeni umutlar ise daha güzel başlangıçları hayatımıza getirir. Her zaman olduğu gibi aziz milletimizin bütün fertleri ile daha güçlü bir şekilde kucaklaşarak güzel umutlarla yeni yıla adım atacağız.

Türkiye’nin modern dünyada büyüklüğüne yaraşır bir konumda yerini alabilmesi adına daha çok çalışmak ve üretmek mecburiyetinde olduğumuzun bilincindeyiz. Bu anlayıştan yola çıkarak her birimizin kendi alanında üzerine düşen sorumluluğu farklı bir çaba ile ortaya koyma mesuliyeti vardır.

Ülkemiz için belirlediğimiz hedeflere daha fazla katkı yapmak istiyorsak en büyük gücümüz olan birlik ve beraberliğimizi korumalı, elbirliği ile ülkemizin kalkınması için tüm gayretimizi ortaya koymalı, en önemlisi milletimizin huzur ve esenliğini bireysel isteklerimizin önüne koymayı başarmalıyız.

Bütün Türkiye’nin bu düşünceleri paylaştığına gönülden inanarak, ülkemizin her alanda kalkınması, daha mutlu ve müreffeh yarınlara kavuşması adına her bir vatandaşımızın aynı çabayı göstereceği bir yıl olmasını diliyor, 2018 yılının tüm vatandaşlarımız için sağlık, huzur ve mutluluk dolu bir yıl olmasını temenni ediyorum.

Türkiye Kent Konseyleri Birliği Başkanı

Necati BİNİCİ

HALİL İBRAHİM DİNÇEL
NOVA MEDYA GRUP
YONETM KURULU BASKANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir