Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen Yeni Yıl Mesajı

İçerisinde bulunduğumuz coğrafyada acısıyla tatlısıyla bir yılı daha geride bırakıyor, yeni umut ve hayallerle yeni bir yıla daha girmenin heyecanını yaşıyoruz.

Geçtiğimiz yıllar içerisinde siz değerli hemşerilerimiz için gerçekleştirdiğimiz her projeyi ve yaptığımız hizmetleri sadece o günlerinizi düşünerek değil, gelecek yıllarda, gelecek nesillerin rahat etmesi ve hak etmiş olduğunuz yüksek standartlarda yaşamanızı sağlamak için yaptık. Bundan önceki yıllarda olduğu gibi 2018 yılı içerisinde de bize vermiş olduğunuz sorumluluk ve destekle, aynı azim ve kararlılık ile çalışmalarımıza devam edeceğiz. Tabii bizlerin tek başına bunları yapması yeterli değil. Siz Eskişehirliler de yaptığımız projeleri sahiplenerek bizleri her zaman gururlandırdınız ve daha iyilerini yapmamız için cesaretlendirdiniz. Bu yüzdendir ki her geçen yıl yenilenen yüzüyle bu şehir ve bu gurur hepimizin diyebiliyoruz.

2018 yılının başta siz değerli hemşerilerim ve ülkemiz olmak üzere tüm dünyaya barış, sevgi, mutluluk ve huzur getirmesi temennisiyle yeni yılınızı en içten dileklerimle kutluyorum.

Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı

HALİL İBRAHİM DİNÇEL
NOVA MEDYA GRUP
YONETM KURULU BASKANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir