Belediye Başkanı’ndan Bakan’a ‘Akçakale’ dosyası

Şanlıurfa’nın Akçakale ilçesi Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan, ilçenin yol ve iletişimle ilgili sorunlarını içeren bir dosyayı Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’a elden teslim etti.

İlçenin sorunlarının çözümü için çalışan Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan; Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ile birlikte Şanlıurfa’nın Akçakale ilçesinde bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ı markaja aldı.

Çiçeklerle karşılanan Bakan Arslan ile Fakıbaba, burada kendilerini karşılayıp sevgi gösterisinde bulunanlarla da bir süre sohbet etti. Başkan Ayhan, burada yaptığı konuşmada, iki bakanı ağırlamaktan dolayı büyük mutluluk duyduklarını belirterek, Akçakale’ye gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti.

Ayhan, bir süre başbaşa görüştüğü Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’a ayrıca, içinde Akçakale Şanlıurfa yolu, Akçakale Ceylanpınar yolu, Akçakale Suruç yolu, Akçakale Ceylanpınar Suruç yolunu bağlayan çevre yolu, Akçakale PTT ek hizmet binası isteklerini içeren dosyayı teslim etti.

Ayhan, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’a ayrıca yöreye özgü aba, puşu ve igal hediye etti. Bakan Arslan, kendisine hediye edilen puşuyu takıp hatıra fotoğrafı da çektirdi.

NUR YILDIRIM

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.