sinop üniversitesi ailesi sandık başına gitti

Sinop Üniversitesi Ailesi Sandık Başında

Üniversitemizin mevcut durumunu objektif bir şekilde analiz etmek ve gelecekle ilgili planlarımızı daha iyi bir şekilde hayata geçirmek için Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN öncülüğünde Üniversitemiz ailesi sandık başına gitti.

Üniversitemiz birimlerinde kurulan toplam 14 sandıkta, personelimizin yoğun katılımıyla “Personel Memnuniyet Anketi” yapıldı.

Personel Memnuniyet Anketi”ne katılan Sinop Üniversitesi Ailesi, tek tek yöneticilerin performansı ve idarecilerin yönetim şekli hakkında görüş, öneri ve değerlendirmelerini sandığa yansıttılar.

Personelimizin Görüş ve Önerileri Gelecek Planlarımıza Işık Tutacak”

Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN, Personel Memnuniyet Anketi ile ilgili yaptığı açıklamada, Sinop Üniversitesinin her bireyinin sağladığı görüş ve önerilerin, kendileri için çok değerli olduğunu ve gelecek planlamalarına ışık tutacağını ifade etti.

Sinop Üniversitesi ailesinin tüm birimleriyle birlikte sandığa giderek Üniversitemizin geleceğinde söz sahibi olduğunu belirten Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN, “Vaktini ayırarak ankete katılan tüm personelimize, yapmış olduğu değerlendirmeler için şükranlarımı sunuyorum. Ayrıca tüm akademik ve idari personelimizin görüş ve fikirlerinin, Üniversite yönetimimizce dikkate alınacağından emin olunmasını temenni ediyorum.” dedi.

HALİL İBRAHİM DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETM KURULU BASKANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir