ŞAMPİYON DANSÇILARDAN BAŞKAN YAMAN’A ZİYARET

Yeşim Teker Dans Okulu öğrencileri, Defne Belediye Başkanı Dr.İbrahim Yaman’ı ziyaret etti; Makam odası çocuk cıvıltılarıyla renkli görüntülere sahne oldu.

Yeşim Teker Dans Okulu öğrencilerinin, Antrenörleri Yeşim Teker ve Jimnastik Hocaları Yusuf Uyar nezaretinde Başkan Yaman’a yaptıkları ziyaret, Defne Belediyesi Turunçlu Ana Binada gerçekleşti.

Salsa grubundan oluşan çok sayıda çocuk dansçının neşeli ziyareti karşısında memnuniyeti gözlerinden okunan Başkan Yaman: “Adana’da yapılan Uluslararası Dans Festivali ve 1. Etap Türkiye Dans Şampiyonasında birincilik dâhil 20 madalya kazanarak bizleri gururlandıran dansçı çocuklarımızı yürekten kutluyorum. Çocuklarımızın okuldan kalan zamanlarını sanatsal aktivitelerle değerlendirmeleri o kadar önemli ki. Kültür-Sanatla, müzikle, dansla büyüyen, gelişen bir nesil adına oldukça mutluyum. Küçücük yaşlarında kocaman başarılar elde eden misafirlerimizin ziyareti bizleri onurlandırdı. Eğitime, sanata desteğimiz her zaman sürecektir. Çocuklarımızın başarılarının devamını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Dans Okulu Antrenörü Yeşim Teker, Defne Belediyesi’nin Amatör Spor Kulüplerine vermiş olduğu destek için Başkan Yaman’a teşekkür ederek: “Yıllardır bu işi yapıyoruz, ilk defa bir belediye; sporu, sporcuyu, dansı bu denli destekledi. Bir ihtiyacımız olduğunda her an ulaşabildiğimiz bir Başkanımız olduğu için şanslıyız. Yaptığımız işin desteklenmesi başarıyı da beraberinde getiriyor. Amatör Spor Kulüplerine kapılarını her daim açan Defne Belediyesi’ne; spora, sporcuya, sanata olan yaklaşımıyla takdirimizi ve gönlümüzü kazanan Başkanımız Sayın Dr. İbrahim Yaman’a teşekkür ediyoruz.” sözlerine yer verdi.

 

Türkiye Dans Şampiyonasında minikler kategorisinde 1.lik madalyası kazanan Muhammet Ali Arslan ve Damla Eda Karabaş Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman’a çiçek takdim etti.

Ziyaretin sonunda Başkan Yaman ile, şampiyon ve “Minikler, Yıldızlar, Gençler” kategorilerinde de 3.lük, 4.lük, 5.lik ve 6.lık getiren tüm dansçılar, toplu bir hatıra fotoğrafı çekildiler.

HALIL İBRAHIM DINCEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETIM KURULU BASKANI

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir