Bornova’da Yılbaşı’na Özel Kadın Matineleri

Bornova’da Yılbaşı’na Özel Kadın Matineleri

Bornovalı kadınlar, Bornova Belediyesi’nin yılbaşına özel olarak düzenleyeceği kadın matinelerinde buluşacak. Sürpriz hediyelerin dağıtılacağı, yarışmaların yapılacağı matinelerde sevilen sanatçılar sahnede olacak

Bornovalı kadınlar, Bornova Belediyesi’nin düzenleyeceği kadın matinelerinde buluşacak. Yılbaşına özel olarak hazırlanan matineler, 22 Aralık Cuma günü Işıkkent İzbaş Düğün Salonu’nda, 28 Aralık Perşembe Günü Atatürk Mahallesi Dr. Sırrı Aydoğan Kültür Merkezi’nde 29 Aralık Cuma Günü ise Çamdibi İzbaş Düğün Salonu’nda, gerçekleştirilecek.

Matinelere, anneleri ile birlikte gelecek minikler için de aktiviteler olacak. Çocuklar, palyaçolar, yüz boyama etkinliği ve oyuncak parkurunda keyifli saatler geçirecek. Çizgi kahramanlarla hatıra fotoğrafı çektirecek. Sürpriz hediyelerin dağıtılıp, yarışmalarla renklenecek matinelerde sevilen sanatçılar sahnede olacak. Işıkkent ve Atatürk Mahallesi’nde Selda Kesgi ve Mikrop Lakaplı Hikmet, Çamdibi’nde ise Gamze Matracı Bornovalı kadınlarla birlikte olacak.

Kadınların hayatın her alanında daha etkin olması gerektiğini ifade eden Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, “Bu anlayışla özellikle istihdama yönelik pek çok proje hayata geçirdik. Bornova Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi, Bornova Belediyesi Konfeksiyon Eğitim Merkezi’ni kurduk. Tüm bu çalışmaları yaparken, ‘eğlenmek onların da hakkı’ diyerek yeni yıla da kadınlarımızla birlikte girmek istedik” diye konuştu.

HALIL İBRAHIM DINCEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETIM KURULU BASKANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.