DEFNE YOLLARINA BAKIM-ONARIM SEFERBERLİĞİ

Defne Belediyesi; İlçe sınırları içerisinde gerçekleştirdiği yol bakım-onarım, tesviye ve stabilize çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Kış aylarının gelmesi ile birlikte yaşanabilecek şiddetli yağışların, alt yapısı tamamlanmayan yollarda yaratacağı sıkıntıyı çözümlemek adına önlem alan Defne Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, saptadıkları bölgelerde stabilize ve tesviye çalışmaları gerçekleştiriyor.

Son olarak Harbiye Mahallesi 1060. sokak, Çekmece Mahallesi 361.sokak, Orhanlı-Çekmece ile Orhanlı- Koçören Mahalleleri bağlantı yollarına, elek altı çalışmalarının ardından stabilize ve tesviye işlemleri uyguladıklarını duyuran ekipler, belli bir plan program dâhilinde İlçe sınırları içerisinde çalışmalarını sürdürmeye devam edeceklerinin bilgisini verdiler.

Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman’ın talimatları doğrultusunda Defne’de düzeltilmeyen yol kalmayacağını ifade eden Defne Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, alt yapısı tamamlanan noktalarda asfalt, tamamlanmayan bölgelerde ise yol bakım-onarım, tesviye ve stabilize çalışmaları ile vatandaşlara rahat bir ulaşım ağı sağlamayı hedeflediklerini belirttiler.

TUBA AYYILDIZ

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir