BAŞKAN YAMAN’DAN ÖRNEK HASSASİYET

Defne Belediyesi okullara ve öğrencilere verdiği desteği sürdürüyor.

Şehit Hakan Üçyıldız İlköğretim Okulu’ndan gelen talep üzerine, öğrencilere giyecek yardımı yapılması konusunda talimat veren Başkan Yaman, soğuk kış aylarında öğrencilerin ihtiyacı olan giysilerden oluşan yardım paketlerinin okula ulaştırılmasını sağlayarak okullar konusundaki hassasiyetini bir kez daha ortaya koydu.

Şehit Hakan Üçyıldız İlköğretim Okulu Müdürü Ayhan Gezertaşar ve Okul Aile Birliği Üyesi Çiğdem Öfkeli, yardım taleplerine hızla dönüş yapan Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman’a teşekkür çiçeği takdim ederek: “Sayın Başkanımız, kış mevsiminin gelmesi ile ihtiyaç sahibi öğrencilerimiz adına talep ettiğimiz giysi yardımını sağlayarak bizleri oldukça mutlu etti. Her ihtiyacımız olduğunda desteğini esirgemeyeceğini bildiğimiz bir Başkanımızın olduğunu bilmek çok kıymetli. Başkanımıza destekleri için gönülden teşekkür ediyoruz.” sözlerine yer verdiler.

Şehit Hakan Üçyıldız İlköğretim Okulu Müdürü ve Okul Aile Birliği Üyesi ile birlikte okulu gezen Başkan Yaman, yardım paketlerinin dağıtılması sırasında hiçbir çocuğun fotoğrafının çekilmemesi konusunda gösterdiği hassasiyet ile takdir topladı.

Başkan Yaman, kurumlar tarafınca yapılan yardımların, devlet güvencesi altında ve ihtiyaç sahiplerinin rencide edilmeden yapılması gerektiğine vurgu yaptı.

TUBA AYYILDIZ

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKANI ASİSTANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir