ANTAKYA BELEDİYESİ HANIMLAR LOKALİNDE STEP, AEROBİK, ZUMBA VE PLATES SEANSLARI DEVAM EDİYOR

Antakya Belediyesi Hanımlar Lokali bünyesinde bulunan, spor salonunda step, aerobik, zumba ve plates kursları yoğun ilgi ile devam ediyor.

Antakya Belediyesi tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamada şunlara yer verildi; “ Antakya Belediyesi olarak sosyal belediyecilik çatısı altında Mahfel sosyal tesislerimizde kurmuş olduğumuz Hanımlar Lokali Antakya’lı hanımlarımızın büyük ilgisi ile her gün dolup taşıyor.

Gün boyu hanımlarımıza ücretsiz ikramlarda bulunduğumuz Hanımlar Lokalimizde aile danışmanlık hizmeti, diyetisyen ve spor kursları hizmetlerimiz her geçen gün daha çok vatandaşımıza hizmet veriyor.

Hanımlara spor hizmeti bünyesinde bulunan konusunda uzman eğitmenlerimiz tarafından her gün step, aerobik, zumba ve plates seansları ücretsiz olarak devam ediyor. Üçer aylık periyotlarla sürdürdüğümüz hanımlara spor hizmetimiz 2017 – 2018 sezonu 2. Etap ile Antakya’lı hanımlara hizmet vermeyi sürdürüyor.

Antakya’lı hanımların hem eğlendiği, hem sosyalleştiği hem de daha sağlıklı bir yaşamı öğrendikleri ücretsiz spor kurslarımıza katılmak isteyenler 0326 216 63 33 numaralı telefondan bilgi alabilirler.”

TUBA AYYILDIZ

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir