BELEN KAYMAKAMI AYDIN’DAN GAZİLERİMİZLE SİNEMA ETKİNLİĞİ

Ülkemizin önemli yapı taşlarından olan ve vatanın bölünmez bütünlüğünü borçlu olduğumuz gazilerimiz ve eşlerine yönelik; askerlik dönemindeki hatıralarını yenilemek, o anları birlikte yad etmek münasebetiyle 09 Kasım 2017 Perşembe günü saat 11.00‘da Kore Savaşını anlatan “Ayla” filmini İlçe Kaymakamımız Abdulaziz AYDIN ile birlikte izlediler.

Duygulu anların yaşandığı geçmiş günlerin hatırlandığı filmin izlenilmesinin ardından, gazilerimize eşleri ile birlikte sinema çıkışı yemekli sohbette Gazilerimiz; düzenlenen etkinlik ile geçmiş günlerin bir kez daha yad edilmesine vesile olan Kaymakamı AYDIN’a teşekkür ederek birlik ve beraberliğimizin daim olması dileğinde bulundular.

Kaymakam AYDIN ise; şu an gönül rahatlığı ile yaşantımızı sürdürüyor isek bu vatan için canını, malını, kanını feda etmiş şehitlerimiz ve siz saygıdeğer gazilerimiz sayesindedir. Sizlerle beraber olmak, birlikte vakit geçirmek benim için büyük bir mutluluktur. Hepinize minnettarız, dedi ve katılımlarından dolayı gazi ve eşlerine teşekkür ederek, başka bir etkinlikte yeniden birlikte olma dileği ile uğurladı.

TUBA AYYILDIZ

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir