Defne Belediyesi’nin sosyal belediyecilik anlayışıyla hizmete sunduğu, fiziksel güçsüzlük, sağlık sorunları ve ekonomik yetersizlikler nedeniyle evlerinin temizliğini sağlamakta zorluk yaşayan vatandaşların evlerinde gerçekleştirdiği temizlik çalışmaları ile halkın takdirini kazanmaya devam ediyor.

Defne Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, ihtiyaç sahiplerinin evlerinde uyguladıkları köşe bucak temizlik hizmeti ile vatandaşlar için yaşanılabilir, temiz ve sağlıklı bir ortamın oluşmasını sağlıyorlar.

Evin içinde yapılması gereken her türlü temizlik çalışmasını gerçekleştiren ekipler, kullanılmayacak durumda olan hurda eşyaların da tasfiyesini yaparak vatandaşların yaşadıkları evleri tertemiz ve hijyenik bir hale getiriyorlar.

Ekip olarak işlerini severek ve gönülden yaptıklarını ifade eden Defne Belediyesi Temizlik Ekipleri:“İnsanın en huzurlu olduğu, yaşamını sürdürdüğü, ‘yuva’ dediğimiz evlerinde; çeşitli haklı sebepler ile temizlik ihtiyacını karşılamayan vatandaşlarımıza yardımcı olmak bizi mutlu ediyor. Evlerini temiz bir şekilde teslim ettiğimiz vatandaşlarımızın yüzlerindeki tebessüm ve teşekkürleri işimizi severek yapmamızın birinci nedenidir.” sözlerine yer verdiler.

TUBA AYYILDIZ

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir